“Благо-Юність” поступилась львівському “Руху”

Один з лідерів аматорського футболу Івано-Франківщини зазнав поразки у матчі проти львівського “Руху”.

Ще у першому таймі “жовто-чорні” продемонстрували всю своє міць, забивши чотири м’ячі без відповіді – 4:0. У другому таймі господарі не збавляли обертів, тож, у підсумку, перемогли з рахунком 8:0. Попри поразку “Благо-Юність” епізодами доволі непогано виглядала на фоні більш іменитого суперника. Попереду в команди чвертьфінал Благодійних матчів “Разом до перемоги!”, в якому верхнянці зіграють проти “Прикарпаття-Тепловика”. Ця гра відбудеться найближчої суботи, 23-го липня.

“Рух” Львів – “Благо-Юність” Верхня – 8:0 (4:0)
Руніч, 7, Рогачов, 21, 33, Сич, 43, Бойчук, 52, 60, Карабін, 57, Довгий, 71.
“Благо-Юність” (стартовий склад): Макогон, Канюк (к), Лаврук, Долотко, Емільянов, Вацеба, Курташ, Дербах, Герин, Москалик, Шевченко.