Збірна Івано-Франківщини пробилась до півфіналу Кубка регіонів УАФ

3 серпня на стадіоні “Гірка” м. Івано-Франківська стартували змагання за “Кубок регіонів УАФ”, які проводять Українська асоціація футболу та Асоціація аматорського футболу України серед збірних команд областей.

Згідно жеребкування на першому етапі збірна команда Івано-Франківської області приймала своїх географічних сусідів – збірну Чернівецької області. Незважаючи на певну не зіграність через обмежений час на підготовку до змагань, футболісти нашої збірної показали змістовний та результативний футбол.

Переможний тон збірній задав Максим Стаднік, результативно реалізувавши вихід сам на сам з голкіпером суперника вже на 3-й хвилині гри. Івано-Франківці продовжили домінувати на полі і на 28-й хвилині Андрій Боднарук подвоїв рахунок. Після перерви голеадори першого тайму Стаднік, Боднарук та двічі Святослав Шевченко, який замінив Олега Куртяника, довели рахунок до розгромного.

Збірна Івано-Франківської області – Збірна Чернівецької області – 6:0 (2:0)
3 серпня 2022 р. 15:00. Стадіон “Гірка” м.Івано-Франківськ. Без глядачів. +27°C
Арбітри: Тарас Козак (Львівська обл..), Павло Кравчук (Хмельницька обл..), Ірина Чайка (Львівська обл..). 4-й арбітр: Богдан Морозюк (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: Ігор Овчар (Івано-Франківськ)

Збірна Івано-Франківської області: А.Бобинець, Р.Третяк, Т.Ковальчук (А.Новицький, 78), Є.Секрета, В.Лабич (Д.Калин, 46), М.Камрадський (І.Дмитрук, 46), Я.Багрій, Б.Дриган, М.Стаднік (Д.Титов, 66), А.Боднарук, О.Куртяник (С.Шевченко, 63). Гол. тренер: Віктор Данищук

Збірна Чернівецької області: В.Біблюк (С.Кушнір, 46), В.Давидюк, І.Стрільчук (В.Ягнич, 41), О.Штефуник, В.Гура, І.Молофій, Д.Бобик, Б.Соломян (Р.Мельник, 55), І.Mакотяк, А.Почтар, Б.Столощук (С.Жижиян, 61). Гол. тренер: Віталій Куниця

Голи: М.Стаднік (3, 1:0), А.Боднарук (28, 2:0), М.Стаднік (56, 3:0), С.Шевченко (65, 4:0), С.Шевченко (71, 5:0), А.Боднарук (80, 6:0)

Попередження: Я.Багрій (63, неспортивна поведінка) – В.Давидюк (47, неспортивна поведінка)

У наступному етапі змагань збірна Івано-Франківської області 13 серпня в півфінальному матчі зустрінеться зі збірною Черкаської області, футболісти якої завдали поразки збірній Житомирської області з рахунком 3:2.

Також сьогодні відбулися ще два поєдинки: Полтавська область – Донецька область – 2:1, Львівська область – Волинська область – 11:0.