Микола Квасний приєднався до команди УПЛ

Футбол

Двадцятисемирічний захисник Микола Квасний – відтепер гравець рівненського “Вереса”. Футболіст уклав із народним клубом контракт строком на один рік.

Микола КВАСНИЙ народився 4 січня 1995 року у Долині Івано-Франківської області. Зріст – 183 см. Вага – 77 кг. Вихованець футбольного клубу “Княжа” (Щасливе). Також виступав за київський “Арсенал”, сімферопольську “Таврію”, полтавську “Ворсклу”, “Суми”, івано-франківське “Прикарпаття”, “Львів” та “Інгулець” з Петрового.

– Міг стати гравцем рівненського “Вереса” ще минулого літа. На жаль, тоді до підписання контракту справа не дійшла, адже клуб міг заявити для участі в УПЛ обмежену кількість гравців, заявка була повною. Чому вирішив підписати контракт із “Вересом” тепер? Тому, що вдячний тренеру Юрію Вірту за довіру! Він вже вдруге повірив у мене і запросив до Рівного. Крім того, звичайно я знаю про те, який тут хороший та злагоджений колектив! – розповів Микола Квасний інформаційній службі клубу.

– Микола Квасний – молодий та одночасно досвідчений лівий захисник, який добре відпрацьовує на оборону та вміє підключатися до атаки. Відкрию таємницю, що вже один раз ми розглядали варіант з Квасним, однак тоді обставини склалися по іншому, а тепер “Верес” серйозно розраховує на якості Квасного, який готовий стати основним гравцем команди та одразу посилити наш захист, – прокоментував підписання радник президента народного клубу “Верес” Сергій Коваль.

ФК “Верес”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *