“Легіон” святкував історичну перемогу в чемпіонаті України

Зимові ТОП Хокей

Калуський «Легіон» здобув історичну, першу в рамках чемпіонату України в елітному дивізіоні перемогу.

Після трьох стартових поразок підопічні Альберта Шафікова і Сергія Вітера впевнено розібралися на льоду рідної арени імені Степана Бандери з «Києвом».

«Легіон» (Калуш) – «Київ» – 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Куцевич (Плесовських, Бондаренко), 05:14. 1:1 – Таран (Ромащенко), 05:50. 2:1 – Філімонов (Халін, Пойманов), 11:31. 3:1 – Захаров (Ромащенко, Кугут), 30:24. 4:1 – Таран (Луговий, Захаров, – більш.), 43:22

«Легіон»: Аріпов; Кугут – Таран, Ромащенко – Захаров – Луговий; Бабчук – Сірченко, Дурдиєв – Пойманов – Халін; Філімонов – Крайник, Когут – Кривоножкін – Явний; Терешко, О. Васильєв, Боднарчук. Тренер – Альберт Шафіков; асистент – Сергій Вітер

«Київ»: Вязовов; Швачка – Попович, Люлюк – Росляков – Черемнов; Стоцький – Гаврилюк, Плесовських – Кучевич – Бондаренко; Хонін – Горбунов, Древаль – Яценко – Чайка; Зик, Назарага. Тренер – Дмитро Підгурський

16 жовтня. Калуш. Льодова арена імені Степана Бандери

Пропустивши швидку шайбу від Владислава Куцевича, хокеїсти «Легіона» відігралися всього через 36 секунд після того, як від синьої лінії під поперечину влучив Павло Таран. Ще в середині першого періоду Олександр Філімонов вивів господарів уперед.

Найефектнішу ж у матчі шайбу на екваторі гри закинув капітан «Легіона» Віктор Захаров. Він виконав ювелірний за точністю кидок у дальній кут з лівого кола для вкидання. А остаточний підсумок Таран встановив, замкнувши в дотик передачу від Владислава Лугового в більшості.

Особливо ж у складі «Легіона» треба відзначити 17-річного воротаря Олексія Аріпова. Вчора він вийшов на лід у матчі проти “Сокола” за рахунку 0:5 і не пропустив у заключному періоді жодної шайби. Сьогодні Олексій з’явився уже в основі і віддячив тренерам за довіру надійною грою, яка дозволила команді перемогти.