Українські баскетболістки дійшли до чвертьфіналу чемпіонату світу серед університетських команд з баскетболу 3х3.
Жіноча команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника виступила у складі Ольги Боровець, Вероніки Космач, Богдани Лапхан та Дарини Завертайло.
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/43030/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202022-10-30%20132620.jpg)
Українська команда на груповій стадії поступилась командам Мексики 10:15 та Словенії 13:20 і з третього місці вийшла в плейоф. В 1/8 фіналу українки здобули перемогу над командою Сенегалу 19:12, а у чвертьфіналі поступились команді Тайваню 11:14, яка зрештою завоювала золоті нагороди..
Нагадаємо, влітку жіноча команда Прикарпатського національного університету виграла золото Європейських університетських ігор в баскетболі 3х3.
1 thought on “Команда ПНУ з баскетболу 3х3 зупинилась в чвертьфіналі чемпіонату світу”