ЮЕЛ. “Ураган” двічі здолав рівненський “Кардинал-РС-2”

ТОП Футзал

Юні “дракони” здобули п’ять очок вдома.

У першому поєдинку вихованцям НФК “Ураган” та рівненської “ДЮСШ №4-Кардинал-2-Рівнестандарт” довший час не вдавалось забити, а перша половина зустрічі завершилась “насухо” – 0:0. Втім, після відпочинку Царук скористався помилкою в обороні “драконів” і відкрив лік голам у матчі – 0:1. В середині другого тайму Федик ударом у дальній кут відновив паритет – 1:1. Втім, за 3 хвилини Дмитро відзначився автоголом – 1:2. Після пропущеного м’яча тренерський штаб “драконів” перейшов на гру з п’ятим польовим і це майже одразу принесло свої плоди – Дроздов влучно завершив зразковий розіграш штучної більшості. Більше суперники м’ячів не забивали, тож сильнішого довелось визначати у серії пенальті. Загалом командам довелось пробити 16 (!) шестиметрових на двох, а вирішальним виявився влучний удар Дроздова – 5:4, “ураганівці” здобувають два залікові пункти.

Юнацька Екстра-ліга U-17. 4 тур. Матч №1
“Ураган” Івано-Франківськ – “ДЮСШ №4-Кардинал-2-Рівнестандарт” Рівне – 2:2 (0:0), пен. 5:4
Голи: Федик (28), Дроздов (32) – Царук (22), Федик (31, аг)
Серія пенальті: Запорожан (воротар), Скіцко, Афтанас, Солодчук (воротар), Починок (воротар), Федик, Березовський, Дроздов – Козлюк (воротар), Білоус, Артишевський, Горбулько (воротар), Рибенко (промах), Царук, Піддубний, Яковець (промах)
“Ураган”: Починок – Федик, Скіцко (к), Запорожан, Афтанас – Кривко, Дрекало, Солодчук, Драчук, Франчук, Дроздов, Березовський – Біловусяк (в). Головний тренер: Іван Данилишин.
“ДЮСШ №4-Кардинал-2-Рівнестандарт”: Рафальський (в) – Козлюк (к), Яковець, Рибенко, Титечко – Піддубний, Горублько, Білоус, Царук, Артишевський, Сидорчук – Швець (в). Головний тренер: Андрій Мозеров.
Попередження: Березовський (18) – Титечко (17)

У недільному матчі “дракони” вирішили поберегти нерви своїм шанувальникам, тож вже на 5-ій хвилині поєдинку поклали гольовий початок – Запорожан ударом у порожні ворота відкрив рахунок. До слова, цей м’яч став ювілейним, 10-им для Даміана у поточному сезоні Юнацької Екстра-ліги. Згодом Кривко подвоїв перевагу господарів, а Солодчук прямим ударом з кутового підбив підсумок першого тайму – 3:0 на користь команди Івана Данилишина. Після відпочинку господарі діяли по рахунку, тож завдяки ще двом голам від Дроздова та Скіцка довели гру до переможного завершення – 5:0.

Юнацька Екстра-ліга U-17. 4 тур. Матч №2
“Ураган” Івано-Франківськ – “ДЮСШ №4-Кардинал-2-Рівнестандарт” Рівне – 5:0 (3:0)
Запорожан (5), Кривко (11), Солодчук (14), Дроздов (22), Скіцко (30)
“Ураган”: Починок (Біловусяк, 32)- Федик, Скіцко (к), Запорожан, Афтанас – Кривко, Дрекало, Солодчук, Драчук, Франчук, Дроздов, Березовський. Головний тренер: Іван Данилишин.
“ДЮСШ №4-Кардинал-2-Рівнестандарт”: Швець (Рафальський, 14) – Козлюк (к), Яковець, Рибенко, Титечко – Піддубний, Горублько, Білоус, Царук, Артишевський, Сидорчук – Швець (в). Головний тренер: Андрій Мозеров.

“Ураган” у рамках 4-го туру набрав п’ять залікових пунктів і, як мінімум, до вихідних очолив турнірну таблицю Юнацької Екстра-ліги. наразі “дракони” випереджають найближчих переслідувачів зі столичної “Sky Up-ДЮСШ №25” на три очки.