“Прикарпаття-Говерла” здобула третю перемогу поспіль

Баскетбол ТОП

“Говерляни” лідирували протягом всього матчу, не дозволивши львівянами жодного разу вийти вперед. Ключовою в цьому матчі стала друга чверть, яку “ведмеді” виграла з рахунком 28:9.

У другій половині, зокрема в четвертій чверті, господарі змогли скоротити відставання до 4 балів, але команда з Івано-Франківська швидко знову відкинула суперника на двозначну дистанцію та виграла матч із рахунком 82:83.

Максимальна перевага підопічних Євгена Мурзіна в цьому матчі сягала 23 очок, гості реалізували 8 з 18 триочкових (44%) та 63% двоочкових атак.

Львів’яни набрали 21 очко після 25 втрат суперника, але кидкові показники (40% атак з гри) не дозволили господарям зачіпитись за перемогу.

Говерла здобула свою третю перемогу в п’ятому матчі сезону, а Політехніка програла в своїй стартовій грі чемпіонату.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

16 листопада. Львів, ПС Галичина

“Політехніка-Галичина” — “Прикарпаття-Говерла” 73:82 (17:19, 9:28, 24:17, 23:18)

“П-Г”: Горобченко (22 + 5 перехоплень), Полюляк (12 + 7 передач + 3 перехоплення), Бартоломеєв (11), Тіщенко (8 ), Федчук (7 + 5 передач + 4 перехоплення), Кич (5), Станішевський (4 + 5 підбирань), Бережний (4), Крамар (0)

“Говерла”: Старцев (23), Водолазський (19), Ожегов (13), Чугунов (7), Дроздов (6), Лонюк (6),Тимофійчук (5), Гуменюк (2 + 5 підбирань + 2 блок-шота), Гаврилов (1), Аврахов (0), Стецюра (0), Лесик (0).