Тарас Лесюк повторив свій результат з індивідуальної гонки у спринті

Біатлон Зимові

Перша спринтерська гонка сезону Кубка світу відбулася на етапі у Контіолагті. Першими на старт вийшли чоловіки.

На чоловічий спринт збірна України виставила повний склад біатлоністів. Водночас до української п’ятірки не увійшов Дмитро Підручний – перед гонкою головний тренер збірної України Юрай Санітра повідомляв, що біатлоніст все ще має проблеми з коліном.

Першим у спринті в складі збірної України розпочав Артем Прима. Біатлоніст схибив лише на другому вогневому рубежі, не закривши одну мішень. Попри це, Примі вдалося потрапити у залікову зону і майже зачепитися за топ-30.

Антонові Дудченку та Богдану Цимбалу, які розпочинали гонку у другій стартовій групі, теж не вдалося закінчити гонку без штрафних кіл. Дудченко припустився двох промахів на першому вогневому рубежі, Цимбал – одного, проте і вони змогли потрапити до персьюту.

А ось автором найкращого результату у складі збірної України на вогневому рубежі став Тарас Лесюк. Біатлоніст закрив усі десять мішеней і після другої стрільби виходив у топ-30 гонки.

Проте втримати високий результат Лесюку не вдалося. На останньому колі він програв ходом і фінішував за результатом Прими і Цимбала.

Щодо останнього українського біатлоніста, то Денис Насико, який розпочав гонку під 100-м стартовим номером, теж не закінчив її без хиб. На першій стрільбі Насико припустився одного промаху, на другій теж не закрив одну мішень.

У підсумку Україна відібралася у гонку переслідування у складі чотирьох біатлоністів. Лише Денис Насико не зміг фінішувати у топ-60. Натомість до залікової зони увійшли три спортсмени.

Переможцем гонки став норвежець Йоганнес Бьо. Попри одне коло штрафу на “стійці”, олімпійський чемпіон Пекіну випередив найближчого переслідувача – співвітчизника Штурлу Легрейда на 10.5 секунд. Топ-3 замкнув німець Роман Реєс.

Кубок світу. Етап у Контіолагті, спринт (чоловіки)