Прикарпатські баскетболісти зібрали 20 000 грн на Bandera Power для коломийської “десятки”

В Івано-Франківську завершився благодійний баскетбольний тунір Кубок Незламності Прикарпаття.

Днями у Манежі КФВ завершився благодійний баскетбольний марафон Кубок Незламності Прикарпаття на підтримку 10-ї ОГШБ Сухопутних військ Збройних Сил України, що базується в Коломиї. У фінальному двобої БК “Калуш-ПНУ” обіграв “Станіславів” – 81:63. Третю сходинку посіли гравці “Говерли-2”, що обіграли “Фаворит Моторс” – 101:41.

Кубок Незаламності Прикарпаття
1/2 фіналу
14 грудня (середа)
Говерла-2 – БК Калуш-ПНУ – 73:79 (19:17, 20:24, 15:23, 19:15)
17 грудня (субота)
Станіславів – Фаворит Моторс – 68:61 (22:14, 15:15, 20:16, 11:16)

14 грудня (неділя)
Матч за 3 місце:
Говерла-2 – Фаворит Моторс – 101:41 (20:12,40:15, 23:7,18:7)
Фінал:
БК Калуш-ПНУ – Станіславів 81:63 (20:12,15:12, 20:20,25:15)

Втім, організаторами було досягнуто основної мети турніру – зібрати 20 000 грн на потреби ЗСУ! Зокрема, було придбано зарядну станцію Bandera Power для 10-ї ОГШБ Сухопутних військ Збройних Сил України. Окрім того, вже у січні стартує повноцінний чемпіонат серед аматорських команд, який стартує вже у січні 2023-го року.