Франківські баскетболісти вдруге цього сезону перемогли одеситів

Прикарпаття-Говерла обіграв БІПУ з рахунком 66:61 на старті львівського баблу в першому матчі нового року Суперліги Favbet.

На початку матчу на діях гравців давалась взнаки пауза в чемпіонаті – команди не радували результативністю, а БІПА взагалі за першу чверть реалізувала лише 1 з 11 двоочкових, але при цьому одесити забили 4 з 5 триочкових, нівелювавши свій програш під щитами, тому перша чверть завершилась перемогою Прикарпаття-Говерли 17:16.

У другій чверті ми спостерігали каруселі – 8 разів змінювався лідер, але невеликий ривок говерлян наприкінці десятихвилинки дозволив їм виграти першу половину 34:27. Втім, невдала третя чверть у виконанні Прикарпаття-Говерли (підопічні Євгена Мурзіна набрали лише 7 очок) вирівняла гру – БІПА перед останньою перервою зробила свій міні-ривок, зрівняла рахунок 41:41, загостривши інтригу на останню десятихвилинку.

В підсумку інтрига трималась до останнього, але вирішальну хвилину матчу краще провели баскетболісти Прикарпаття-Говерли, які виграли матч 66:61.

Кращим в матчі став Степан Лесик, який оформив дабл-дабл з 14 очок та 11 підбирань, а найрезультативнішим в матчі став Сергій Старцев з 19 очками. У БІПИ відзначимо Маркуса Льюіса з 12 очками та 8 підбираннями і Євгена Ткаченка з 16 очками та 7 підбираннями.

Це друга перемога Прикарпаття-Говерли над БІПОЮ в цьому сезоні – команда Євгена Мурзіна здобула 9-ту перемогу в сезоні, зрівнявшись за цим показником з Черкаськими Мавпами та Рівним. Більше лише у лідера турнірної таблиці Дніпра (12 перемог).

БІПА далі в рамках львівського баблу зіграє проти Рівного, а Прикарпаття-Говерла завтра, 10 січня, зустрінеться з Політехнікою-Галичиною в західному дербі.

Суперліга Favbet. Регулярний чемпіонат

Львів, ПС Галичина

БІПА — Прикарпаття-Говерла 61:66 (15:16, 12:18, 14:7, 20:25) / статистика

БІПА: Вітлі 8, Ткаченко 16 + 7 підбирань, Рябчук 2 + 8 підбирань + 5 перехоплень, Льюіс 12 + 8 підбирань, Нєамцу 0 – старт; Кадигроб 13, Шашков 6, Бугорський 4, Малиновський 0, Товкач 0

Прикарпаття-Говерла: Чугунов 8 + 7 підбирань, Кабацюра 11 + 7 підбирань, Старцев 19, Лесик 14 + 11 підбирань, Горобченко 5 – старт; Музиченко 8, Аврахов 1 + 6 підбирань, Жулавський 0