Цей день в історії БК “Говерла”. 26 грудня

11 років тому (2011-й)…

…26 грудня «Говерла» приймала на домашньому майданчику одного з лідерів Суперліги – маріупольський «Азовмаш». Після невиразної першої половини матчу, «ведмеді» розірвали суперників у третій 10-хвилинці, яку завершили із рахунком 20:9, тож вперше вийшли в лідери гри (51:49).

У завершальній чверті у гостей нічого не клеїлося в нападі, у той час як франківці реалізовували подеколи неймовірні кидки.

Слід зазначити вкотре Маркуса Вокера, саме його активний пресинг постійно змушував помилятися молодого Сліпенчука під час виведення м’яча. Остаточно інтрига в матчі померла, коли після невдалого проходу під кільце Вокера, Ерік Колмен ефектно зверху вбив м’яч зверху – 69:61, у атаці у відповідь «азовець» Юінг віддав м’яч у руки Герасимчуку, а франківці довели свою перевагу до 10 балів.

БК «ГОВЕРЛА» – БК «АЗОВМАШ» (Маріуполь) – 71:61 (14:20, 17:20, 20:9, 20:12)

Манеж КФВ (м.Івано-Франківськ). 19:00. Судді: Володимир Драбіковський, Олексій Калашніков, Олександр Біда. Комісар: Валерій Лапшинов

«Гов»: Колмен (17), Тіггс (15), Вокер (11), Грін (10 + 10 підбирань), Лемик (8 ), Свонсон (7), Герасимчук (3), Оснач (0), Дубнюк (0).

«Азов»: Мінард (19 + 5 підбирань), Арт. Дроздов (18 + 8 підбирань), Ранчик (10).