“Пантери” переграли “Київ-Баскет”

Баскетбол

Лідер Жіночої ліги “Франківськ-Прикарпаття” здобув перемогу над “Київ-Баскет-КСЛ” 84:58 на домашньому майданчику в регулярному чемпіонаті.

Киянки в першій половині старались не відпускати суперниць в рахунку, хоча в середині другої чверті “Франківськ-Прикарпаття” вів +16. Втім, другу десятихвилинку “Київ-Баскет” навіть виграв і на велику перерву команди пішли за переваги господарок +8.

Втім, далі боротьба на майданчику закінчилась – “Франківськ-Прикарпаття” почав відриватись у рахунку і в підсумку виграв 26 очок.

“Франківськ-Прикарпаття” виграв 19-й матч сезону, залишаючись без поразок, тоді як “Київ-Баскет-КСЛ” зазнав четвертої поразки в 15 матчах.

Завтра, 18 березня, команди зіграють ще раз.  У випадку перемоги команда Юрія Процюка стане чемпіоном цього сезону.

Франківськ-Прикарпаття – Київ-Баскет-КСЛ 84:58 (25:14, 18:19, 19:11, 22:14) / статистика

У «Франківська»: Моллова (19 + 8 підбирань + 6 перехоплень), Філевич (19 + 5 підбирань + 5 передач + 5 перехоплень), В. Космач (12), Бугайова (10 + 5 підбирань + 3 перехоплення + 2 блок-шоти), Ляшко (8 + 5 підбирань + 6 передач + 5 перехоплень), Завертайло (7), Тихонова (4 + 9 підбирань + 4 перехоплення), Алексейчик (2), Шахватова (2), Шепелюк (1), Костів (0), Лапхан (0).