“Франківськ” переграв “Вінницьких Блискавок”

В Івано-Франківську відбулись перші матчі нового року в Жіночій лізі. Один з лідерів чемпіонату Франківськ-Прикарпаття після виходу до Фіналу чотирьох Європейської ліги повернувся на переможний шлях внутрішньої першості, обігравши Вінницьких блискавок 92:61.

Гості з Вінниці тримались на невеликий відстані лише протягом першої чверті, а далі Франківськ-Прикарпаття оформив двозначну перевагу і довів матч до розгромної перемоги. Найрезультативнішою в матчі стала Таісія Удоденко з 23 очками.

Франківськ-Прикарпатя – Вінницькі-Блискавки 92:61 (26:20, 21:14, 33:12, 12:15) статистика

В другому матчі дня КІВС-СКІФ здолав Збірну Рівненської області ОСДЮСШОР 64:61.

Після рівної першої чверті рівненські баскетболіски зробили ривок 21:8 у другій чверті, на що львів’янки відповіли в третій чверті 24:7. Остання чверть знову була рівною і інтрига трималась до останньої хвилини, яка розпочалась при +1 для КІВС-СКІФ, які не упустили перемогу 64:61.

У переможниць кращою стала Катерина Штик, яка до 23 очок додала 10 підбирань, 8 передач та 5 перехоплень. У команди з Рівного по 15 очок набрали Анастасія Климчук та Дарина Степанюк.

КІВС-СКІФ – Збірна Рівненської області ОСДЮСШОР 64:61 (18:16, 8:21, 24:7, 14:17) / статистика