Кубок ДЮФЛУ: “Прикарпаття” U-19 розгромили львів’ян

Підсумки 1/8 фіналу Кубка ДЮФЛУ для представників Івано-Франківщини.

З п’яти наших представників до наступного раунду турніру пробилась лише двоє. У суботу, 21-го січня, юніори “Прикарпаття” (тренер – Олег Веприк) на домашній “Хет-Трик Арені” розібрались з вихованцями львівських “Карпат” – 4:0. У складі франківців влучними ударами відзначились Дмитрук (дубль), Пасічняк та Михальчук, що реалізував пенальті. Натомість у неділю, 22-го січня, свою путівку до чвертьфіналу також вдома вибороли вихованці “Ніки-05” (тренери – Іван Андрусяк та Віталій Яценко), які перемогли однолітків з володимирського “ВІК-Волинь” у рамках 1/8 фіналу вікової категорії U-14 – 2:1.

Невдало матчі 1/8 фіналу провели інші три команди. Обидві команди СДЮСШОР “Прикарпаття” зупинились на звітній стадії у своїх вікових категоріях, програвши львівським “УФК-Карпати” (1:8) та ДЮСШ “Нива” з Вінниці (-:+). Неподоланим бар’єр 1/8 фіналу став і для вихованців “Ліцей-Вікторії” 2007 р. н., які в гостях поступились одноліткам з ДЮСШ “Рух” – 1:2.

Кубок ДЮФЛУ. 1/8 фіналу

U-19/U-17
21.01.2023 (субота)
“УФК-Карпати” Львів – СДЮСШОР “Прикарпаття” Івано-Франківськ – 8:1
Голи: Паук, 5, аг, Копил, 11, 35, Сидун, 23, 53, 63, Скороход, 30, Шах, 60 – Беспалько, 12.
“Прикарпаття” U-19 Івано-Франківськ
 – КЗ ДЮСШ “Карпати” Львів – 4:0 (2:0)
Голи: Дмитрук, 3, 36, Пасічняк, 68, Михальчук, 83, пен.

– “ВІК-Волинь” Володимир – 2:1

Таким чином, “Прикарпаття” U-19 та “Ніка-05” U-14 пробились до чвертьфіналу турнірів своїх вікових категорій. Чвертьфінальна стадія складатиметься з двох матчів (вдома та в гостях). Базові дати проведення матчів – 28 січня (перші матчі) та 4 лютого (матчі-відповіді). Жеребкування пар 1/4 фіналу буде проведено у понеділок, 23-го січня.