“Політехніка-Галичина” переграла “БІПУ” в Івано-Франківську

Львівська Політехніка-Галичина здобула перемогу над БІПА 76:68 в стартовому матчі іванофранківського баблу регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch.

Матч проходив за невеликої переваги Політехніки-Галичини, яка хоч і лише на 4-6 очок, але була попереду. БІПА вела в кінці першої чверті-на початку другої та в кінцівці третьої чверті, хоча теж в цей час не відривалась від суперника на суттєву дистанцію. Але в останній чверті львів’яни повернули собі перевагу, а за три хвилини до кінця збільшили її до 10 очок. Після цього Політехніка-Галичина довела гру до перемоги.

Найрезультативнішим в матчі став Владлен Бережний, який набрав 24 очки, додавши до них 8 підбирань.

Для БІПИ це четверта поразка в сезоні, а ось Політехніка-Галичина виграла 10-й матч, наблизившись до групи, яка веде боротьбу за нагороди.

Завтра, 18 лютого, БІПА та Політехніка-Галичина проведуть ще одну зустріч між собою в Івано-Франківську.