Львівська Політехніка-Галичина здобула перемогу над БІПА 76:68 в стартовому матчі іванофранківського баблу регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch.
Матч проходив за невеликої переваги Політехніки-Галичини, яка хоч і лише на 4-6 очок, але була попереду. БІПА вела в кінці першої чверті-на початку другої та в кінцівці третьої чверті, хоча теж в цей час не відривалась від суперника на суттєву дистанцію. Але в останній чверті львів’яни повернули собі перевагу, а за три хвилини до кінця збільшили її до 10 очок. Після цього Політехніка-Галичина довела гру до перемоги.
Найрезультативнішим в матчі став Владлен Бережний, який набрав 24 очки, додавши до них 8 підбирань.
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/44032/mvp-game-4x5%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F%20-28-.png)
Для БІПИ це четверта поразка в сезоні, а ось Політехніка-Галичина виграла 10-й матч, наблизившись до групи, яка веде боротьбу за нагороди.
Завтра, 18 лютого, БІПА та Політехніка-Галичина проведуть ще одну зустріч між собою в Івано-Франківську.
Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат
Івано-Франківськ, Манеж КВФ
БІПА – Політехніка-Галичина 68:76 (21:17, 17:23, 14:14, 16:22) / статистика
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/44032/game-result-4x5%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F%20-29-.png)
Cлова тренерів та гравців після матчу: