“Ураган” на останній хвилині здолав новачка Екстра-ліги (+ ВІДЕО)

“Ураган” черговий поєдинок у Vbet Екстра-лізі зіграв на домашньому паркеті.

У рамках 2-го туру IV етапу турніру “дракони” помірялись силами зі столичним клубом “CLUST”. Довший час суперники ніяк не могли підібрати ключів до воріт одна одної і лише наприкінці першого тайму “драконів” прорвало. Спочатку Микола Микитюк потужним дальнім ударом відкрив лік голам у матчі, а за хвилину Ілля Терентьєв подвоїв перевагу господарів – 2:0. Старт другого тайму краще вдався киянам, які змогли зусиллями Ростислава Семенченка та Андрія Мельника відновити статус-кво – 2:2  Далі команди грали на зустрічних курсах, створивши безліч небезпечних нагод, та відзначити нікому не вдавалось. Все ж за 46 секунд до фінальної сирени тренерський штаб “драконів” пішов у ва-банк, перейшовши на гру з п’ятим польовим. І це принесло свої плоди – Ігор Корсун завершив як по нотах розіграну комбінацію і приніс важливі три очки для “Урагану” (3:2).

Завдяки цій перемозі “дракони” продовжують лідирувати у групі “Захід” – в активі команди 43 набраних очок і перевага над “Енергією”, що йде другою, складає вже сім пунктів. Свій наступний матч “Ураган” зіграє найближчої суботи, 18-го березня. Цього дня суперником нашої команди буде МСК “Харків”.

“Ураган” Івано-Франківськ – “CLUST” Київ – 3:2 (2:0)
Микитюк (18), Терентьєв (19), Корсун (40) – Семенченко (23), Мельник (27).
“Ураган”: Савенко (в) – Фаренюк, Корсун, Швед, Шотурма – Абакшин, С. Моспан, Терентьєв, Микитюк (к) – Дичук, Масевич, Мик. Грицина, Мих. Грицина – Хомяк (в). Головний тренер: Максим Павленко.
“CLUST”: Гуйван (в) – C. Чеберяк, М. Чеберяк, В. Моспан, Семенченко – Аксьонов, Карбула, Британ, Мельник, Бессалов (к), Боргун – Удовиченко (в). Головний тренер: Валерій Директоренко.
Попередження: Мих. Грицина (37)