В Буковелі відбулись заключні гонки чемпіонату України з біатлону (ВІДЕО)

Біатлон Зимові

Як пройшов чемпіонат України.

У Буковелі закінчився чемпіонат України біатлону. Участь у ньому брали спортсмени, що представляють різні регіони України, серед них – представники чоловічої та жіночої збірних.

Змагання на чемпіонаті України з біатлону проходили упродовж п’яти змагальних днів – з 22 до 26 березня. Загалом програма змагань включала у себе три особисті гонки: суперспринт, коротку індивідуальну гонку та масстарт. Закривала чемпіонат України змішана естафета, переможцем якої стала команда Харківської області – Любов Кип’яченкова, Оксана Коваленко, Олександр Пономаренко та Степан Кінаш.

Результати чемпіонату України з біатлону

Чоловіки

• Суперспринт: 1. Дмитро Підручний (Тернопільська область), 2. Артем Тищенко (Чернігівська область), 3. Віталій Мандзин (Тернопільська область)
  • Коротка індивідуальна гонка: 1. Тарас Лесюк (Тернопільська область), 2. Віталій Мандзин (Тернопільська область), 3. Артем Тищенко (Чернігівська область)
  • Масстарт: 1. Руслан Ткаленко (Чернігівська область) 2. Дмитро Підручний (Тернопільська область), 3. Тарас Лесюк (Тернопільська область)

Жінки

• Суперспринт: 1. Христина Дмитренко (Чернігівська область), 2. Олена Білосюк (Київ), 3. Анастасія Меркушина (Закарпатська область)
  • Коротка індивідуальна гонка: 1. Віта Семеренко (Сумська область), 2. Оксана Коваленко (Харківська область), 3. Любов Кип’яченкова (Харківська область)
  • Масстарт: 1. Христина Дмитренко (Чернігівська область), 2. Юлія Городна (Львівська область), 3. Оксана Коваленко (Харківська область)

Змішана естафета

1. Харківська область (Любов Кип’яченкова, Оксана Коваленко, Олександр Пономаренко, Степан Кінаш)
  2. Тернопільська область (Ірина Тарасюк, Тетяна Тарасюк, Тарас Лесюк, Віталій Мандзин)
  3. Сумська область (Віта Семеренко, Валентина Семеренко, Роман Боровик, Богдан Борковський)

Переможцем медального заліку чемпіонату України з біатлону стала Чернігівська область, яка закінчила змагання з трьома золотими нагородами. Найбільшу кількість медалей здобули біатлоністи з Тернопільської області – сім.

Медальний залік чемпіонату України з біатлону

• 1. Чернігівська область: 3 “золото” + 1 “срібло” + 1 “бронза”
  • 2. Тернопільська область: 2+3+2
  • 3. Харківська область: 1+1+2
  • 4. Сумська область: 1+0+1
  • 5-6. м. Київ: 0+1+0
  • 5-6. Львівська область: 0+1+0
  • 7. Закарпатська область: 0+0+1

Переможцем заліку мультимедалістів серед усіх біатлоністів стала Христина Дмитренко – єдина спортсменка, яка здобула дві золоті медалі. У чоловіків найкращим став Тарас Лесюк.