Баскетболісти та тренери провідали воїнів, які мужньо боронять нашу державу від російських окупантів.
Під час перебування у Черкасах баскетболісти БК «Прикарпаття-Говерла-КФВ» відвідала бійців з прикарпатського регіону, які після поранень у найгарячіших точках проходять реабілітацію.
Про це повідомляє офіційна сторінка франківського клубу в соцмережі.
![Баскетболісти франківської "Говерли" відвідали воїнів, які проходять реабілітацію у Черкасах 2 338868793 5845999132175973 8738298266044084998 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2023/03/338868793_5845999132175973_8738298266044084998_n-scaled.jpg)
![Баскетболісти франківської "Говерли" відвідали воїнів, які проходять реабілітацію у Черкасах 3 338841544 582712533797516 6481095536226069342 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2023/03/338841544_582712533797516_6481095536226069342_n-scaled.jpg)
«Маємо за честь подарувати клубні футболки та солодкі подарунки нашим Героям-захисникам України, передати низький уклін від франківців. Безмежно вдячні їм за мужність!», – йдеться у повідомленні на клубній сторінці у соцмережі.
Додамо, що перед кожним матчам гравці “Говерли” вшановують Збройні сили України. Зокрема, коли команда збирається разом – вигукують гасло “Слава ЗСУ”, а також віддають шану 10-гірсько-штурмовій бригаді.
![Баскетболісти франківської "Говерли" відвідали воїнів, які проходять реабілітацію у Черкасах 4 338270298 3541606072789398 6317080942153285109 n scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2023/03/338270298_3541606072789398_6317080942153285109_n-scaled.jpg)