“Говерла” зазнала розгромної поразки від “Київ-Баскета”

Столичний Київ-Баскет розгромив Прикарпаття-Говерлу 83:43 в матчі регулярного чемпіонату Суперліги.

Говерла-Прикарпаття не надто вдало розпочала матч, набравши за перші шість хвилин лише два очки і програвши цей відрізок 2:12. Після цього підопічні Євгена Мурзіна налагодили гру в атаці, хоча у підсумку першу чверть Київ-Баскет виграв 17:10.

У другій чверті Київ-Баскет збільшив свою перевагу до 18 очок, вигравши десятихвилинку 22:11.

Після великої перерви кияни не знизили темп, в підсумку вигравши +40. Що цікаво: друга, третя та четверта десятихвилинки завершились з однаковим рахунком.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Ігор Дубоненко з 17 очками, у Романа Новікова 15 очок, 6 підбирань та 5 передач. У Прикарпаття-Говерли Артем Водолазський набрав 15 очок, до яких додав 9 підбирань.

Київ-Баскет наздогнав Дніпро в турнірній таблиці – у обох команд по 48 очок після 28 зіграних матчів. З ними зрівнятись також може сьогодні БІПА, якщо переграє Старий Луцьк.

Київ-Баскет завершить бабл у Черкасах грою з Черкаськими Мавпами, а Прикарпаття-Говерла зіграє з БІПОЮ.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС Будівельник

Прикарпаття-Говерла — Київ-Баскет 43:83 (10:17, 11:22, 11:22, 11:22) / статистика

Прикарпаття-Говерла: Аврахов 1, Чугунов 4, Старцев 9, Дроздов 2, Лесик 0 – старт; Водолазський 15 + 9 підбирань, Хрисостоміді 6, М. Тимофійчук 4, А. Тимофійчук 2, Лонюк 0

Київ-Баскет: Заплотинський 6 + 7 підбирань, Кінгсбі 9, Дубоненко 17 + 7 підбирань, Мусієнко 5, Новіков 15 + 6 підбирань + 5 передач – старт; Фреш-Стаханов 12 + 5 підбирань, Кісільчук 6, Юрченко 6, Кошеватський 4, Дюпін 2, Базилєв 1