Народний футбольний клуб “Ураган” задекларував партнерство із Координаційним Центром допомоги військовим SaveUkraineNow. Ініціативу, яка забезпечує потреби підрозділів та батальйонів із Прикарпаття, створили ще у перші дні повномасштабного вторгнення.
За цей час волонтерам вдалося залучити понад 2,2 млн доларів. І сьогодні, кажуть, потреби залишаються. А ось донатів суттєво поменшало. Тож щиро радіють кожному, хто популяризує добру справу. Тепер ураганівці на паркет будуть виходити із логотипом волонтерської ініціативи, яка вже понад рік підтримує захисників, пише Репортер.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/uragan.png)
Нам дуже сподобалось як виглядає логотип на формі. І зараз дуже важлива кожна інціатива на підтримку центру, – говорить Ярина Мельник координаторка Центру Save Ukraine Now. – Якщо говорити про запит від військових, то він не відрізняється від того, що було минулого року. Створюються нові підрозділи, є підрозділи, які постійно воюють. Тому забезпечення потрібно досить багато. На відміну від внесків які впали, то запит у нас зберігається досить високим.
![Ковальський, Герула, Ураган](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-31-2.png)
Для того, щоби популяризувати справу, яку ми робимо, потрібні додаткові заходи – медійні, комунікаційні. Ми дуже вдячні клубу “Ураган”, вдячні керівництву, команді за те, що вони доєдналися до нашої ініціативи, і за те, що ми разом з ними зможемо пропагувати ідею волонтерства, – говорить Тарас Герула, представник Координаційного Центру Save Ukraine Now.
Системна підтримка військових – один із соціальних пріоритетів клубу.
Таке партнерство, переконують у клубі, аж ніяк не випадкове. Адже з початком великої війни “Ураган” активно долучався до різноманітних ініціатив, спрямованих на забезпечення українських військових. Та системно підтримував збори коштів і волонтерську спільноту в цілому.
Ідея полягає в тому, щоб не просто бути системним партнером, не просто системно допомагати, а не разово, а власним прикладом показувати що наші дії, дії спортсменів, дії спортивних клубів можуть бути цінними. І якщо будуть за нашим аналогом здійснюватися співпраці між іншими футбольними клубами, якщо це буде системно і регулярно, то разом це завжди буде краще, потужніше, системніше і в кінцевому результаті якісніше, – каже Олег Ковальський, виконавчий директор НФК “Ураган”.
У планах новоспечених партнерів різноманітні спільні ініціативи та навіть проведення благодійних матчів. Які дозволять залучити ще більше підтримки, щоб закривати нагальні потреби прикарпатських військових.