Роман Григорчук: “Ну що, 1:1 – приймаємо цей результат таким, як є”

Футбол

Головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук прокоментував нічию з «Олександрією» (1:1) у матчі 20-го туру української Прем’єр-ліги.

– У хорошому настрої завершували перший тайм, все виходило у команди – рахунок 1:0, і ось, червона картка.
– Та тут не йшла мова про настрій, і ніхто не думав, який у нас настрій. Це нікому не цікаво, ми повинні просто діяти, виходячи з ситуації, яка скалася. Склалась ситуація, що ми залишилися в меншості, відповідно всі наші думки були про 45 хвилин у меншості. Цьому ми присвятили перерву, і в другому таймі вже діяли по тому плану, який для себе, скажемо так, визначили в перерві гри.

– Виходячи з подій на полі, нічия – це позитивний результат для «Чорноморця»?
– Не можу сказати. Так як склалось, що ми 45 хвилин грали в меншості, напевно так. З іншого боку… Хоча, що з іншого боку, кому це цікаво, що з іншого боку? Ну що, 1:1 – приймаємо цей результат таким, як є. Що ми будемо гнівити Бога і зараз говорити про якісь віртуальні речі. Це таке, тільки припущення можуть бути.

– В другому таймі команда виконала всі тренерські установки?
– Звичайно. Команда діяла так, як ми домовилися і в тактичному, і в стратегічному плані. Ми хотіли, навіть не так, ми сподівалися, що в нас будуть деякі атакувальні моменти, де ми зможемо більше разів загрожувати воротам суперника, ніж воно було насправді.

sport.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *