У матчі 7-го туру другого етапу чемпіонату «Прикарпаття-ЗСУ» – «Полтава» перший символічний удар по м’ячу зробив Юрій Гапончук – командир роти оперативного призначення 50 полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України.
Під час виконання бойового завдання військовий підірвався на міні й зараз проходить реабілітацію. Після поранення захиснику ампутували стопу. Зараз нацгвардієць проходить реабілітацію та чекає на протезування.
Слава України! Героям слава! Разом переможемо!
![](https://fc.if.ua/assets/images/ckfinder/images/gapon1.jpg)
![](https://fc.if.ua/assets/images/ckfinder/images/gapon2.jpg)
![](https://fc.if.ua/assets/images/ckfinder/images/gapon3.jpg)
![](https://fc.if.ua/assets/images/ckfinder/images/gapon4.jpg)
![](https://fc.if.ua/assets/images/ckfinder/images/gapon5.jpg)