Суми – Франківськ: пряма трансляція фіналу Молодіжної ліги

У неділю, 21 травня, в Пущі-Водиці відбудуться вирішальні матчі чоловічої Молодіжної ліги.

У фіналі зіграють Збірна Сумської області-СумДУ та Прикарпаття-Говерла-КФВ. Третє місце розіграють Ніко-Баскет-СДЮСШОР-4 та ДЮСШ №12. Трансляція обох медальних матчів буде доступна на сайті ФБУ в цій новині, а також на Youtube ФБУ.

Молодіжна ліга. Чоловіки

Пуща-Водиця, Сокіл

Матч за 3-е місце

15:00 СДЮСШОР-4 Ніко-Баскет (Миколаїв) – ДЮСШ-12 (Запоріжжя)

Фінал

17:30 Збірна Сумської області- БК СумДУ (Суми) — Прикарпаття-Говерла-КФВ (Івано-Франківськ)

Львівська Політехніка та Збірна м. Києва – МБАШ розіграють п’яте підсумкове місце, тоді як БК Хмельницький-Збірна Хмельницької області та БК Кривбас визначать володаря сьомого місця.

Нагадаємо, це четвертий сезон Молодіжної ліги. Головне завдання змагань – допомога талановитій молоді в становленні. В першому сезоні чемпіонами стали команди КСЛІ-Київ-Баскет у чоловіків та Київ-2 у дівчат, чемпіоном в 2021 році стала команда Прометей-2. В минулому сезоні Молодіжна ліга не була завершена через початок повномаштабної війни з росією, а вже в цьому сезоні переможцем жіночої Молодіжної ліги стала команда Франківськ-Прикарпаття.