Франківські баскетболісти вийшли в півфінал Універсіади

В Івано-Франківську розпочався фінальний етап чоловічої Студентської ліги. Вісімка кращих команд за підсумком першого етапу у Фіналі восьми в плей-оф визначає єдиного переможця.

Відповідно до формату Молодіжної ліги цього сезону, вісім кращих команд за підсумком першого етапу з допомогою жеребкування були розподілені на чотири чвертьфінальні пари. В п’ятницю, 26 травня, вони визначили півфіналістів. Ними стали команди з Івано-Франківська, Львову, Сум та Хмельницька.

В центральному матчі цієї стадії між університетами Івано-Франківська і Луцька доля матчу визначилась в овертаймі – перемога була за господарями. У переможців Степан Лесик оформив дабл-дабл з 21 очком та 16 підбираннями. У лучан лідерами по набраним очкам стали Володимир Коцько та Олександр Прозапас – 19 та 17 очок відповідно.

Впевнені перемоги над суперниками одержали команди Хмельницька, Львова та Сум. У львів’ян всі 11 гравців набирали очки, у сумчан всі 8 гравців, що з’явились на майданчику, набрали очки, а шестеро з них набрали більше 10 очок. У Хмельницька очки заробили всі за виключенням Романа Савіча, при цьому всі восьмеро набрали 9 і більше очок.

В півфіналах зіграють:

Львівська Політехніка – Збірна Хмельницької області
СумДу – НУФВСУ-КФВ

Решта команд проведе матчі за 5-8 місця.

Результати чвертьфінальних матчів Універсіади:

“НУФВСУ-КФВ” м. Івано-Франківськ – Волинський національний університет імені Лесі Українки (ВНУ) м. Луцьк – 70:66 ОТ / статистика матчу
Державний торговельно-економічний університет (ДТЕУ) м. Київ – НУ “Львівська Політехніка” м. Львів – 44:94 / статистика матчу
Збірна Хмельницької області – Національний медичний університет імені О.О. Богомольця (НМУ) м. Київ 96:51 / статистика матчу
Сумський державний університет (СумДУ) – НТУ України “Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського” (КПІ) – 112:35 / статистика матчу