Франківці в напруженому матчі поступились “Запоріжжю”

Запоріжжя здобуло перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet, здолавши в баблу Івано-Франківська господарів майданчика Прикарпаття-Говерлу — 80:73.

Господарі виграли першу половину та лідирували більшу частину ігрового часу, але Запоріжжя повернувся наприкінці гри. Команда Валерія Плеханова вийшла вперед на старті четвертої чверті і втримала перевагу до фінальної сирени.

Ключовими в четвертій чверті стали влучання з-за периметра від Кабанова та Бикова, а найкращим гравцем став Олександр Сізов: капітан Запоріжжя набрав 18 очок, додав до активу 7 підбирань та 3 передачі (РЕ 22). Також варто відзначити результативну гру Нікітіна та Кабанова, які набравши 16 та 10 очок відповідно, підсилили гру команди з лави запасних.

Таким чином, Запоріжжя пройшов заключний бабл 2023 року без поразок та суттєво покращив своє становище в турнірній таблиці, у команди Плеханова 8 перемог та 5 поразок. Підопічні Євгена Мурзіна пішли на новорічну паузу з 8 перемогами та 7 поразками.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Івано-Франківськ, Манеж КФВ

Запоріжжя — Прикарпаття-Говерла 80:73 (14:21, 23:22, 236:14, 20:16)

Запоріжжя: Сізов 18 + 7 + 3 підбирання – 4 втрати, Хохоник 12 + 7 підбирань + 6 передач – 3 втрати, Морозов 12 + 4 підбирання, Биков 7 + 5 перехоплень + 4 підбирання + 3 передачі, Буц 5 + 6 підбирань + 4 передачі — старт, Нікітін 16 + 6 підбирань, Кабанов 10, Покоєнко 0, Холод 0, Дмитренко 0

Говерла: Луценко 18 + 11 підбирань, Старцев 18 + 10 передач, Кабацюра 16 – 4 втрати, Лесик 11, Горобченко 0 + 4 передачі — старт, Аврахов 6, Чугунов 2, М. Тимофійчук 2, Лонюк 0, Жулавський 0