“Прикарпаття” зазнало поразки в Кубку України

Гості підходили до матчу у якості фаворитів і в середині першого тайму вони досягнули свого. Фактично вихід один на один лівим флангом реалізував Іван Бендера – 0:1. Відразу після голу пролунав сигнал повітряної тривоги. Більше у першому таймі суперники не забивали.

На 76-й хвилині після подачі з кутового Владислав Мороз забив другий м’яч у ворота івано-франківців – 0:2. Наприкінці матчу господарі відповіли на це реалізованим пенальті у виконанні Василя Француза – 1:2. Однак перевести гру в овертайм не судилося. Далі в 1/16 фіналу проходить “Епіцентр”.

Vbet Кубок України. Третій попередній етап
«Прикарпаття-ЗСУ» (Івано-Франківськ) – «Епіцентр» (Кам’янець-Подільський) – 1:2
Голи: Француз (88, пен) – Бендера (22), Мороз (76).

Прикарпаття: Бобинець, Демків, Матушевський (Швець, 64), Попчук, Француз (к), Тітаєвський, Романов (Соловйов, 75), Стаднік, Радульський (Сьомка, 46), Рудюк (Бучакчийський, 46), Хома (Барчук, 61). Запасні: Герич, Геник, Дмитрук, Титов.
Епіцентр: Жмурко, Козловський (Ляшенко, 46), Мороз, Григоращук, Жмуйда, С.Кристін, Полулях, Глущук (Ліповуз, 68), Буряк (Беженар, 68), Бендера (Стень, 68), Гринь (Гірний, 75). Запасні: Чернобай, Павлученко.
Попередження: Сьомка (62), Тітаєвський (66), Попчук (79) – Буряк (4), Козловський (37).

15 серпня 2023 року, 15:00. Івано-Франківськ, стадіон “Рух”. +32 С.
Арбітр: Є.Цибулько (Черкаська обл.). Асистенти арбітра: Ю.Ковальчук, О.Вдовіна (обидва – Львів).
4-й арбітр: І.Салаш (Калуш). Спостерігач арбітражу: В.Антимійчук (Чернівці).