На війні загинув екс-гравець «Прикарпаття» Олександр Гончар

Футбол

У боях за незалежність України та мир у нашій країні загинув колишній футболіст низки вітчизняних клубів Олександр Гончар.

43-річний Гончар (або як його ще називали Муха) був вихованцем бориспільського «Борисфена». Свого часу він виступав у Вищій лізі українського чемпіонату, захищаючи кольори «Прикарпаття», «Ворскли», «Металіста», «Зорі», тернопільської «Ниви», а також низки команд з Першої та Другої ліг. В елітному дивізіоні Олександр провів 67 матчів, забив 2 голи. Двічі в сезонах 2002/03 та 2005/06 став срібним призером Першої ліги України.

Трагічну новину повідомив Виконавчий комітет Бориспільської міської ради на своїй сторінці у Facebook. «За час проходження військової служби зарекомендував себе виключно з позитивного боку. Функціональні обов’язки виконував відмінно, мав авторитет серед колег. Побратими згадують, що Олександр швидко знайшов спільну мову з усіма, був дуже щирою, відповідальною та дисциплінованою людиною. Він до останнього подиху був вірний військовій присязі та українському народу», – згадують про нього у співчутті.

Зазначається, що Олександр Гончар загинув ще 16 серпня на запорізькому напрямку, але про його трагічну смерть стало відомо лише зараз. У Героя залишилися дружина, дочка та син.

Вічна пам’ять Герою! Наші щирі співчуття родині, рідним, близьким у цю важку хвилину!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *