Повернення глядачів на спортивні змагання: Уряд дав доручення Мінмолодьспорту

Інші

Міністерство розроблятиме питання у співпраці з іншими органами, враховуючи норми та умови безпеки.

Вчора, 1 грудня, уряд України доручив Міністерству молоді та спорту спільно з іншими органами вжити заходів щодо допуску глядачів на спортивні змагання з урахуванням норм, що діють під час воєнного стану.

Наразі діє заборона на допуск глядачів на будь-які спортивні змагання на території нашої країни.

Нагадаємо, у листопаді президент Федерації баскетболу України (ФБУ) Михайло Бродський звернувся з відкритим листом до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, у якому попросив сприяння з поверненням глядачів на трибуни.

Тоді функціонер навів приклади кінотеатрів, театрів та концертних залів, які публіка в Україні має можливість відвідувати з урахуванням дотримання необхідних вимог щодо безпеки.

У згаданому листі Бродський просив прем’єр-міністра:

“Дати доручення Мінмолодьспорту про позитивне вирішення питання про допущення глядачів на всеукраїнські спортивні змагання за умови дотримання заходів безпеки під час їх проведення та допуску глядачів у кількості, залежній від можливостей укриттів спортивних споруд, але не більше 200 осіб”.

Ще у лютому 2023 року з аналогічним проханням до Мінмолодьспорту зверталася Федерація хокею України.

На початку листопада Верховна Рада проголосувала за відставку Вадима Гутцайта з посади міністра молоді та спорту України. Пізніше виконувачем обов’язків міністра був призначений Матвій Бідний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *