Чемпіонат області. 4 тур: сенсація від “Ревери”, переможний камбек “Рибака-АСК” (+ ВІДЕО)

Передріздвяний тур Чемпіонату області видався багатим на несподіванки.

Матчі звітного туру пройшли на двох майданчиках – у Манежі КФВ та СК Королівка, що на Коломийщині. У Франківську ігрова програма розпочалась матчем “Ревери” та лідера турніру “Фурнітура-Експрес 24”. Коломияни на правах фаворитів ще до екватора першого тайму повели 3:0 завдяки дублю Гаврилюка та голу Крамара. На що господарі відповіли влучним ударом Заліського – 3:1. По перерві Блащук збільшив перевагу “Фурнітури” до трьох м’ячів – 4:1. До честі “реверівців” команда не опустила руки – спочатку Заліський оформив дубль, а згодом Романів дальнім ударом застав зненацька Кіф’яка (4:3). Заключні хвилини матчу видались напруженими і за шість секунд до сирени нерви здали у Крамара, який сфолив на Поліщуку у центрі майданчика, тим самим “привізши” дабл-пенальті у власні ворота. Вирок з десяти метрів вправно виконав Ярмак – 4:4, “Ревера” здобуває перший заліковий пункт в сезоні!

“Ревера” Івано-Франківськ – “Фурнітура-Експрес 24” Коломия – 4:4 (1:3)
Заліський (9, 24), Романів (26), Ярмак (30, дабл-пен) – Гаврилюк (2, 8), Крамар (7), Блащук (18)

Другими на паркет вийшли друга та третя команди ліги – “Рух-Контиліум Груп” та “Рибак-АСК”. “Рухівці” у першому таймі шокували суперників, забивши двічі – відзначились Овчар та Дрекало, який зрізав “‘круглого” у власні ворота. Після перерви команді Івана Скіцка ніяк не вдавалось скоротити відставання, а ж поки не перейшла на гру з п’ятим польовим. Розіграш “зайвого” приніс свої плоди аж тричі, а вирішальний м’яч за мить до фінальної сирени забив Дрекало – 3:2 на користь “Рибака-АСК”!

“Рибак-АСК” Ямниця – “Рух-Контиліум Груп” Івано-Франківськ – 3:2 (0:2)
Береговський (22), Майовецький (23), Дрекало (30) – Овчар (10), Дрекало (11, автогол)

Натомість у Королівці першими на паркет вийшли “Вовки” та “Пробій”. Довший час городенківцям не вдавалось пробити голкіпера господарів Орищука. Втім, наприкінці першого тайму удар Харука таки досяг свого – 0:1. По перерві Харук оформив дубль, дозволивши своїй команді впевнено почуватись на майданчику. Все, на що спромоглися господарі – це сквитати один м’яч зусиллями Вишиванюка. На більше не вистачило часу – 1:2, “Пробій” здобуває другу поспіль перемогу.

“Вовки” Коломия – “Пробій” Городенка – 1:2 (0:1)
Вишиванюк (30) – Харук (14, 16)

В іншому матчі в Королівці також вистачало інтриги. Тут “Варатик” зумів з 0:3 довести до 2:3 і лише потужні удари Третяка та Романа Горбатого під завісу гри дозволили “Галії” здобути три очки – 2:5.

“Варатик” Коломия – “Галія” Івано-Франківськ – 2:5
Комуніцький (15), Грищук (23) – Легкий (6), Красій (9), Третяк (11, 26), Р. Горбатий (26)

Лідером турніру залишається “Фурнітура-Експрес 24” – в активі команди вісім балів. Один пункт лідеру програє “Галія”, “Рибак-АСК” та “Пробій”.