Франківки двічі перемогли дублерок “Київ-Баскета”

Збірна Івано-Франківської обл.-БК ФРАНКІВСЬК-ПНУ-ДЮСШ-2-Спортліцей в першому матчі обіграла столичний КСЛ-Київ-Баскет з рахунком 67:56.

Киянки впевнено розпочали матч 13:0, але господарки зуміли вирівняти гру і поступово скоротили відставання. Якщо першу половину матчу попереду булит баскетболістки КСЛ-Київ-Баскету, то після великої перерви вже баскетболістки Франківська.

У переможниць 32 очки на рахунку Анастасії Шепелюк, а Анна Шахватова оформила дабл-дабл з 10 очками та 12 підбираннями. У киянок 28 очок набрала Анна Тонконожко.

Жіноча Вища ліга. Регулярний чемпіонат

Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 – КСЛ-Київ-Баскет 67:56 (13:16, 15:14, 15:10, 24:16)

23 грудня 2023. м. Івано-Франківськ, Франківськ Арена. Судді: Редюк В., Корнута П.

• “Франківськ-2”: Шепелюк (32 + 3 перехоплення), Шахватова (10 + 12 підбирань), Дом. Мурзова (8 + 6 підбирань), Костів (7), Комарняк (6 + 6 підбирань), Дал. Мурзова (4), Гаїв (0), У. Космач (0).
  • “Київ-Баскет-2”: Тонконожко (28), Скубій (9 + 9 підбирань), Швець (8 + 8 підбирань + 5 перехоплень), Шпильова (6), Абрамова (3), Левонтюк (2), Осіпова (0), Тищенко (0),

Друга команда “пантер” перемогла і в другому матчі – 70:44.

На відміну від першої гри між командами, сьогодні інтрига в матчі трималась до середини другої чверті, коли господарки заробили двозначну перевагу і надалі лише збільшували її.

У франківської команди найрезультативнішою стала Анжеліка Костів з 16 очками. У киянок 21 очко та 9 підбирань у Ольги Швець (Краєвської).

Жіноча Вища ліга. Регулярний чемпіонат. 4-й тур.

Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 – КСЛ-Київ-Баскет 70:44 (18:14, 17:4, 12:11, 23:15)

23 грудня 2023. м. Івано-Франківськ, Франківськ Арена. Судді: Редюк, Недоступ.

• “Франківськ-2”: Костів (16 + 5 підбирань), Шепелюк (13 + 8 підбирань), Шахватова (8 + 6 підбирань), У. Космач (8 ), Дал. Мурзова (7 + 5 підбирань), Комарняк (6 + 7 підбирань), Гаїв (6 + 5 підбирань), Лісюк (4 + 5 передач), Биваліна (2), Фріму (0), Дом. Мурзова (0), Новікова (0).
  • “Київ-Баскет-2”: Швець (21 + 9 підбирань), Тонконожко (10 + 8 підбирань + 5 перехоплень), Тищенко (6), Будило (3), Скубій (2), Шпільова (2).

Господарки повернулись на перше місце турнірної таблиці Групи 2, тоді як КСЛ-Київ-Баскет опустився на четверту.