В Івано-Франківську пройшов другий тур чемпіонату України з баскетболу 3х3 сезону 2023/24 серед чоловічих та жіночих команд.
В чоловічих змаганнях Старий Луцьк в фіналі в овертаймі обіграв Прикарпаття-Говерлу 18:17, а у дівчат переможницями етапу стали баскетболістки Прикарпаття.
За підсумком зіграних матчів на черкаському турі чемпіонату України 3х3 визначена символічна збірна етапу. У чоловіків до неї увійшли гравці команд-призерів – Антон Мусиенко (Старий Луцьк), Ілля Кабацюра (Прикарпаття-Говерла), Олександр Поносов (Рівне). MVP туру в Івано-Франківську визнано гравця Старого Луцька Антона Мусієнко.
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/47069/3%D1%853-%D0%BC%D1%83%D0%B6.png)
У дівчат – Ольга Алексейчик (Прикарпаття), Богдана Лапхан (Франківськ), Марія Рудакова (Хмельницький). Кращою гравчинею туру в Івано-Франківську стала Ольга Алексейчик.
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/47069/3%D1%853-%D0%B6%D0%B5%D0%BD.png)