Чемпіонат області. 5 тур: нічия фаворитів, “Пробій” увірвався на вершину (+ ВІДЕО)

Підсумки 5-го туру Чемпіонату області.

Розпочався 5-й тур у Манежі КФВ матчем “Руху-Контилум Груп” та “Ревери”. “Реверівці” на 3-ій хвилині матчу двічі приголомшили своїй суперників і повели в рахунку 2:0. Команда Сергія Шпільчака зуміла відквитати два м’ячі, але на останній хвилині пропустила втретє. Після відпочинку “Ревера” ще двічі вразила ворота опонентів – 2:5. Такий розвиток подій не входив у плани “рухівців”, які перейшли на гру у штучній більшості. Розіграти “зайвого” господарям вдалось двічі, втім, “закамбечити” не судилось – поразка 4:5.

“Рух-Контиліум Груп” Івано-Франківськ – “Ревера” Івано-Франківськ – 4:5 (2:3)
Ю. Горбатий (6), Гринюк (12), Пащак (24), Димидюк (26) – Зеленчук (3), Пицик (3, 16), Романів (15), Саків (23)

Далі на паркеті Манежу КФВ зійшлись претенденти на нагороди – “Галія” та “Рибак-АСК”. Вже на першій хвилині Дрекало, класно розібравшись з суперниками, влучив у дальній кут воріт – 0:1. В середині тайму “Галія” відновила статус-кво зусиллями Сем’янчука. Більше обидві команди не відзначались, а на перший план вийшла гра голкіперів суперників.

“Галія” Івано-Франківськ – “Рибак-АСК” Ямниця – 1:1 (1:1)
Сем’янчук (8) – Дрекало (1)

Завершували ігровий день “Ураган-2-КФВ” та “Вовки”. У матчі рівних суперників все вирішилось завдяки єдиному м’ячу Жукова – 1:0 на користь юних “драконів”.

“Ураган-2-КФВ” Івано-Франківськ – “Вовки” Коломия – 1:0 (1:0)
Гол:
Жуков (8)

Завершувалась ігрова програма туру 31-го грудня у Городенці, де зійшлись “Пробій” та коломийський “Варатик”. Господарі видали результативний матч, розібравшись з коломиянами з рахунком 8:2.

“Пробій” Городенка – “Варатик” Коломия – 8:2 (5:1)
Р. Харук (2), Іванишин (3), Кіндратів (10, 25), Кордоба (12, 17), Самочко (14), Томенко (23, аг) – Назарійчук (13), Гришук (26, пен)

За підсумками туру в чемпіонаті змінився лідер – “Пробій” очолив турнірні перегони, набравши 10 очок. Далій йдуть “Фурнітура-Експрес 24”, “Галія” та “Рибак-АСК”, в активі яких по 8 залікових пунктів.