Команди Ужгорода та Харкова – переможці Фестивалю міні-баскетболу 2024

Баскетбол

В Івано-Франківську завершився 4-денний Фестиваль міні-баскетболу.

Участь у фестивалі взяли 150 дітей в складі 10 команд з Івано-Франківська, Харкова, Ужгорода та Вінниці  юнаки та дівчата 2013 та 2014 років народження.

Баскетбольна програма фестивалю проходила в залі манежу КФК, який є місцем проведення матчів чоловічої Суперліги Favbet. 

У юнаків в турнірі з міні-баскетболу кращою стала команда вінницької МСДЮШОР-15, яка виграла всі чотири свої гри. Другими стали баскетболісти Ужгорода, а третіми гравці команди Академії БА Говерла-2.

У дівчат впевнено турнірну дистанцію змагань пройшли баскетболістки з Харкова, другими стали гравчині команди ДЮСШ-2-Івано-Франківськ 4, а третє місце посіли баскетболістки команди ДЮСШ-2-Івано-Франківськ 1.

Окрім змагань з міні-баскетболу на підсумкові місця команд впливали результати естафет з баскетбольним м’ячем (комбінованої та естафети на спритність та комбінацію), а також конкурс капітанів команд. 

У дівчат переможцями Фестивалю стала команда БК ХАІ -Збірна Харківської області.

У юнаків кращою командою Фестивалю стала команда Ужгород-КЗ-ДЮСШ.

Команда-переможець змагань з міні-баскетболу була нагороджена Кубком “Переможець Змагань з міні-баскетболу”. Також кубками, медалями та дипломами нагороджені всі гравці та тренери призерів змагань з міні-баскетболу.

Окремо пам’ятними призами нагороджені гравці команд-призерів естафети, переможець конкурсу капітанів команд та кращі гравці команд.

Також надали для фестивалю подарунки для учасників компанія Wilson та магазин BasketMania. ФБУ дякує нашим партнерам за підтримку та емоції дітей.

ФБУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *