Франківськ приймає фінал чотирьох ВЮБЛ серед юнаків 2008 року

В Івано-Франківску розпочався Фінал чотирьох чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2008 року народження.

Попередній етап без поразок пройшли дві команди – діючий чемпіон СДЮСШОР-5-ДФКС (Дніпро) та одеська СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д., але жодна з них не буде грати у фіналі.

Дніпровська команда поступилась Рівненщині-ОСДЮСШОР 57:75. Рівненська команда краще почала матч, вигравши першу чверть 18:9, і надалі підопічні Іллі Шемосюка тримали суперника на дистанції.

Баскетболісти Рівненщини-ОСДЮСШОР провели на 10 атак більше, при однаковій реалізації, допустили менше втрат і грамотно фолили – дніпряни виконали за весь матч лише 6 штрафних.

У дніпрян кращими стали Ян Цибульський з 13 очками та Гліб Ганицький з 12 очками. У Переможців Антоній Овдієнко оформив дабл-дабл з 24 очками та 11 підбираннями, у Романа Мануйлика 16 очок та 10 передач, а Олександр Оверчук до 9 очок додав 16 підбирань.

Одеська СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. програла столичній ДЮСШ-1 79:80. Одеська команда на старті заволоділа ініціативою, в другій чверті вела +10, але кияни вирівняли хід гри і на велику перерву навіть пішли за своєї переваги +4.

Друга половина матчу пройшла в рівній боротьбі, де команди по черзі виходили вперед, але без суттєвої переваги. Останню хвилину команди почали за переваги киян +2, але точний штрашний Бешеті, підбирання Марченка після промаху з другого штрафного і два очка Полякова вже вивели вперед СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. Марченко подвоїв перевагу своєї команди, реалізувавши ще один штрафний за 28 секунд до кінця, але у киян Дацик швидко забив з фолом, реалізувавши штрафний – 80:79 за 24 секунди до кінця. У одеської було три кидки на перемогу, але вони не забили, тому за золото зіграють саме ДЮСШ-1 Київ.

Нікіта Бешетя провів сильний матч, набравши 24 очка, зробивши 18 підбирань та 7 передач. Кирило Ільченко до 13 очок додав 8 підбирань, а у Костянтина Арапакі 18 очок та 12 втрат. Лідер киян Олександр Кузнець набрав 27 очок та зібрав 9 підбирань, у Євгена Дзюби 17 очок та 8 підбирань.

Чемпіонат України ВЮБЛ серед юнаків 2008 року.

Фінал чотирьох. Івано-Франківськ

Півфінали:

СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. (Одеса) – ДЮСШ-1 (Київ) 79:80 (21:18, 22:29, 19:17, 17:16) / статистика
СДЮСШОР-5-ДФКС (Дніпро) – Рівненщина-ОСДЮСШОР (Рівне) 57:75 (9:18, 19:23, 19:16, 10:18) / статистика