Чемпіонат області. 9 тур: “Вовки” вдома розібрались з “Реверою”

Стартовий матч 9 туру завершився перемогою господарів.

Ігрова програма 9-го туру Чемпіонату області стартувала матчем у Королівці, де зійшлись “Вовки” та “Ревера”. Господарі повели в рахунку вже на 5-ій хвилині – Габрух завершив зразкову комбінацію “Вовків”. Далі команди обмінялись кількома гострими нагодами, та відзначитись зуміли знову коломияни. Це Іван Харук подвоїв перевагу своєї команди – 2:0. На старті другого тайму “Вовки” вретє втразили ворота суперників – Нападюк реалізував вихід віч-на-віч з Зубкевичем. А підбив остаточну перемогу той же Нападюк, який наприкінці зустрічі оформив дубль – 4:0.

“Вовки” Коломия – “Ревера” Івано-Франківськ – 4:0 (2:0)
Габрух (5), І. Харук (11), Нападюк (16, 29)

Завдяки цій перемозі “Вовки” піднялись на четверту сходинку, потіснивши звідти земляків з “Фурнітури-Експрес 24”.

9Варатик (Коломия)710614353

Сьогодні 9 тур продовжиться матчем у Городенці, де “Пробій” прийматиме франківський “Рух-Контиліум Груп”, а в середу зіграють “Варатик” і “Рибак-АСК”. Завершальний матч туру між “Ураганом-2-КФВ” та “Фурнітурою-Експрес 24” відбудеться пізніше.