“Ведмеді” поступились “Черкаським мавпам”

Черкаські Мавпи здобули перемогу над Прикарпаттям-Говерлою в перший день домашнього баблу регулярного чемпіонату Суперліги Favbet з рахунком 74:68.

На майданчику точилась рівна боротьба, де максимальна перевага однієї з команд не перевищувала 6 очок. Кожна команда використовувала свої сильні сторони – Говерла завантажувала трисекундну зону і переважала суперника за підбираннями, тоді як Черкаські Мавпи непогано бігли у швидкі відриви і набирали очки після втрат суперника. Ну і важливим фактором стало влучення з-за дуги господарів – загалом 11 триочкових при 13 забитих двоочкових.

В перших трьох чвертях лідер змінювався 15 разів, а ось останню чверть краще провели Черкаські Мавпи, які почали десятихвилинку ривком 5:0 і потім утримували перевагу. За 1:38 до кінця Чугунов триочковим зрівняв рахунок 66:66, але господарі відповіли трьома з фолом і реалізованим штрафним Марченко, що стало ключовим моментом кінцівки.

Саме Кирило Марченко став найрезультативнішим в матчі, набравши рекордні в кар’єрі 28 очок, по 12 очок у Буна та Далкорта. У Прикарпаття–Говерли всі гравці старту набрали 10+ очок.

Завтра, 25 січня, Прикарпаття-Говерла зіграє проти Київ-Баскету, а Черкаські Мавпи зустрінуться з Політехнікою-Галичиною.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС Будівельник

Прикарпаття-Говерла — Черкаські Мавпи 68:74 (17:14, 18:24, 18:17, 15:19) / статистика

Прикарпаття-Говерла: Чугунов 11, Кабацюра 11 + 9 підбирань, Старцев 18 + 7 передач – 6 втрат, Лесик 14 + 9 підбирань, Горобченко 10 – старт; Луценко 4 + 6 підбирань, Арвахов 0, Лонюк 0, Дроздов 0, Жулавський 0

Черкаські Мавпи: Бун 12 + 6 передач, Скіра 6 + 8 підбирань – 5 втрат, Марченко 28, Кузнецов 0, Новіков 8 + 5 підбирань – старт; Далкорт 12 + 6 підбирань, Руслов 8, Мітіріч 0.