“Ведмеді” перемогли в 1/8 Кубка України

Прикарпаття-Говерла вийшла у чвертьфінал Кубка України, здолавши на домашньому майданчику клуб Вищої ліги Самбір.

Команди демонстрували рівну гру протягом трьох з половиною чвертей і лише після великої перерви господарі майданчику розвинули перевагу і суттєво відірвались від суперника, отримавши переможний в цьому матчі гандикап.

Головною зброєю для команди Євгена Мурзіна в цьому матчі стали триочкові кидки — Говерла забила вражаючі 18 триочкових за 58% реалізації, набравши за другу половину 59 очок.

Лідерську гру продемонстрував капітан Говерли Сергій Старцев, в активі якого 25 очок, 8 передач та 7 підбирань (РЕ 28). У складі команди Самбір варто відзначити досвідченого центрового Олексія Адедирана, в активі якого 23 очка та 9 підбирань (РЕ 27).

За право зіграти в фіналі чотирьох Кубка України Говерла зіграє зі Старим Луцьком, який раніше переміг Запоріжжя (84:83).

Кубок України. 1/8 фіналу

Івано-Франківськ, Манеж КФВ

Прикарпаття-Говерла — Самбір 103:83 (21:16, 23:25, 32:27, 27:15)

Говерла: Старцев 25 + 8 передач + 7 підбирань – 5 втрат, Горобченко 13 + 6 передач, Кабацюра 13, Аврахов 8, Лесик 8 — старт, Чугунов 14 + 4 підбирання + 4 передачі, Кадигроб 10, Жулавський 5, А. Тимофійчук 5, Лонюк 2

Самбір: Адедиран 23 + 9 підбирань, Заєць 14 + 5 передач + 4 підбирання, Юзефчик 10 + 4 перехоплення – 7 втрат, Онуфрієв 8, Ожегов 3 — старт, Конєв 8 + 2 блок-шота, Лисяк 7, Липко 5, Роман 3, Воробйов 2