“Франківськ-Прикарпаття” – переможець регулярного чемпіонату Суперліги!

Баскетбол ТОП

Діючий чемпіон жіночої Суперліги Франківськ-Прикарпаття виграв регулярний чемпіонат з 18 перемогами в 20 іграх – команда Юрія Процюка на старті чемпіонату двічі програла Київ-Баскету, але в кінцівці регулярки взяла реванш.

Київ-Баскет, який стартував з 14 перемог поспіль, завершив регулярний чемпіонат другим. Також до фіналу чотирьох пробились одеський ІнтерХім-СДЮШОР ім. Літвака Б.Д. та Рівне-ОШВСМ. А ось Вінниця-Медуніверситет та столичне Динамо завершили для себе сезон.

Фінал чотирьох жіночої Суперліги відбудеться вже в наступні вихідні, 30-31 березня, в столичному ПС Венето.

В суботу, 30 березня, в півфіналах зіграють Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ та Київ-Баскет – ІнтерХім.

Переможці півфінальних матчів на наступний день розіграють золото чемпіонату, а команди, що програють, визначать володарів бронзових нагород першості.