Визначились фіналістки ВЮБЛ серед дівчат 2009 року

В Івано-Франківську відбулись півфінальні матчі Фінал чотирьох ВЮБЛ серед дівчат 2009 року народження.

Команда господарок ІФОДЮСШ-Спортліцей-Збірна Івано-Франківської області стала першим фіналістом, обігравши КСЛ-Динамо-УДУ ім. М. Драгоманова 74:45.

Кращою в матчі стала Домініка Мурзова, у якої 37 очок та 11 підбирань. Відзначимо також Уляну Космач, яка віддала 9 результативних передач, а Даліла Мурзова до 7 очок додала 8 підбирань. У киянок кращою стала Мар’яна Самсонова з 9 очками та 11 підбираннями.

В другому матчі була більш рівна боротьба. Дніпровська СДЮСШОР №5-ДФКС три чверті була попереду, хоча столична СДЮШОР з баскетболу-МОБІ не відпускала суперника більше, ніж на 9 очок. Четверту чверть киянки виграли 26:11, переломивши хід гри і вирвавши перемогу 73:65.

Лідер СДЮШОР з баскетболу-МОБІ Катерина Коломієць набрала 43 очка, зібрала 17 підбирань, зробила 5 перехоплень та 6 блок-шотів. У Ольги Сафронової також дабл-дабл з 13 очок та 16 підбирань. У дніпровської команди 30 очок та 13 підбирань у Анни Ніколенко.

Завтра, 8 травня, відбудуться вирішальні матчі Фіналу чотирьох – о 10:00 в бронзовому фіналі зіграють КСЛ-Динамо-УДУ ім. М. Драгоманова та СДЮСШОР №5-ДФКС (Дніпро), а о 12:00 ІФОДЮСШ-Спортліцей-Збірна Івано-Франківської області і СДЮШОР з баскетболу-МОБІ (Київ) розпочнуть фінал.

Результати матчів:

ІФОДЮСШ-Спортліцей-Збірна Івано-Франківської області – КСЛ-Динамо-УДУ ім. М. Драгоманова 74:45 (20:13, 21:11, 24:10, 9:11) / статистика

СДЮШОР з баскетболу-МОБІ (Київ) – СДЮСШОР №5-ДФКС (Дніпро) 65:73 (20:14, 13:12, 17:21, 15:26) / статистика