В литовській Клайпеді завершився перший етап Ліги націй 3х3 в конференції Європа 2.
Протягом трьох днів (15-17 липня) жіноча збірна України U-23 змагалсь на першому етапі Ліги націй 3х3. За підсумком литовського етапу наші дівчата фінішували на другій сходинці і мають непоганий шанс продовжити боротьбу у фінальній частині змагань. Приємно, що до успіхів збірної долучилась і вихованка прикарпатскього баскетболу Вероніка Любінець, яка нині захищає кольори кам’янського “Прометея”.
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/39135/%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D1%8D%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202021-07-17%20%D0%B2%2020.11.05.png)
Склад збірної України U-23:
Вероніка Любінець, Єлизавета Мітіна, Наталя Цюбик, Уляна Дацько та Ганна Сугак.