Юних футболістів Коломийщини протестували в межах програми FIFA Talent Development Scheme

Футбол

15 травня Коломия приймала цікавий спортивний івент. Він стосувався продовження Програми ФІФА з розвитку талантів (FIFA Talent Development Scheme), яка триває на Івано-Франківщині.

За словами організаторів, цей проєкт дає можливість знайти юні таланти в глибинці. У рамках проєкту діти пройшли тестування, які допоможуть визначити потенціал гри в футбол.

До тестувань було залучено діточок 5-ти ліцеїв двох громад району, а саме: Коломийської та Снятинської ТГ. Прекрасні погодні умови сприяли якісній організації процесу. Загалом було протестовано 150 хлопчиків та дівчаток.

На урочистому відкритті заходу учасників привітали начальник відділу юнацького футболу Української асоціації футболу Валерій Золотухін, голова Івано-Франківської обласної асоціації футболу Тарас Клим, заступник голови “ІФАФ” Микола Васильків та представники територіальних громад.

Під час відкриття учителям та тренерам було вручено футбольний інвентар та м’ячі від УАФ, а діти отримали свідоцтва й памʼятні медалі за участь у новому цікавому проєкті.

Для ФІФА одна з головних цілей – дати шанс кожному таланту. І запуск цієї програми є одним із ключів до досягнення цієї мети. Надання шансу кожному таланту, незалежно від того, де чи коли він/вона народилися, має бути стратегічною діяльністю і відповідальністю кожної національної асоціації за підтримки з боку ФІФА.

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *