“Благо-Юність” тріумфувала в Кубку області

Футбол

“Blago-Юність” в овертаймі мінімально переграє городенківський “Пробій” й другий рік поспіль виграє Кубок Івано-Франківської області з футболу!

Перша половина кубкової зустрічі пройшла в доволі спокійному темпі, з мінімальною кількістю моментів та гострих атак біля воріт двох суперників. Команди придивлялись одна до одної, боячись зробити помилку, яка б призвела до пропущеного і, можливо, втрати шансів на перемогу.

Єдині напівмоменти “Blago-Юності” про які варто згадати в першому таймі, це невелика нагода у Майовецького й непоганий, проте невдалий, удар Богача на 44 хвилині.

У другому таймі команди продовжували виважену і спокійну гру, однак до забитого мʼяча не могла наблизитись жодна з них.

Досить спекотно було біля воріт Марчука на 69 хвилині, коли після розіграшу стандарту мʼяч пролетів поруч зі стійкою, а декілька хвилин по тому на ударну позицію виходив Мізерник, проте невдало.

На останніх секундах основного часу королі мали нагоду забивати вирішального мʼяча, однак голкіпер городенківців засейвив, то ж гра перевелась в овертайми, де в першому з них команди сильнішого не виявили й знову обійшлись без забитих голів.

У другому овертаймі на 113 хвилині матчу підопічні Мотуза нарешті награли на свій забитий мʼяч, автором якого став капітан Турчанський.

ФК “Blago-Юність”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *