Відбулось жеребкування фінального етапу наймасштабніших учнівських змагань країни Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги з баскетболу.
В більшості регіонів вже визначено чемпіонів обласного етапу, які і будуть представляти свої області у Всеукраїнському етапі – він пройде у Києві з 11 по 17 червня.
Жеребкуваннями визначено пари першого та другого раундів плей-оф змагань у дівчат та хлопців, а також подальшу сітку змагань.
Юнаки:
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/48845/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202024-06-02%20123447.jpg)
Дівчата:
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/48845/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202024-06-02%20123420.jpg)
До участі у змаганнях допущені учні закладів загальної середньої освіти відповідних територіальних громад:
– Юнаки 2008 року народження і молодші
– Дівчата 2010 року народження і молодші
Змагання відбуваються за ініціативи Офіса Президента України. Одним з ініціаторів проекту є Федерація баскетболу України. Змагання проводяться відповідно до правил змагань з баскетболу, відповідно до затвердженої програми та календаря етапів змагань. З регламентом баскетбольних змагань можна ознайомитись за посиланням.