Контрольний матч. “Прикарпаття” – “Прикарпаття-Тепловик” – 4:0

У рамках підготовки до нового сезону 16 липня “Прикарпаття” провело свій п’ятий контрольний матч. Суперником івано-франківської команди стали їхні дублери з “Прикарпаття-Тепловика”, який готується до старту обласних змагань. Матч відбувся на стадіоні “Рух”.

Перший тайм видався “сухим”, хоча й небезпечних моментів вистачало, а от з реалізацією ніяк не виходило. Після серії замін у перерві гра пожвавилася, і в другому таймі “зелено-жовті” забили чотири м’ячі у ворота молодших одноклубників. Дублем відзначився Андрій Хома, ще один гол на рахунку Олега Коса, а наприкінці поєдинку Артем Сьомка з пенальті встановив остаточний підсумок – 4:0.

Контрольний матч
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Прикарпаття-Тепловик» – 4:0 (0:0)
Голи: Хома (63, 82), Кос (70), Сьомка (89, пен.)

Прикарпаття (1 тайм): Кучерук – Демків, Француз, Швець, Радульський, Соловйов, Тітаєвський, Стаднік, Цюцюра, Барчук + 1 гнп.
У другому таймі на заміни виходили: Барасюк, Геник, Михальчук, Сьомка, Хома, Кос, Беспалько + 1 гнп.