“Київ-Баскет” переміг “Черкаські Мавпи” у Франківську

Київ-Баскет виграв передсезонний турнір в Івано-Франківську до Дня захисників та захисниць України, здобувши перемогу над Черкаськими Мавпами з рахунком 75:65.

В першій чверті лідер матчу змінювався шість разів, але востаннє Черкаські Мавпи вийшли вперед на початку другої десятихвилинки, після чого Київ-Баскет почав нарощувати перевагу. Третя чверть залишилась за Черкаськими Мавпами, які виграли її 24:14 і зрівняли рахунок. Втім, в останній десятихвилинці підопічні Дмитра Забірченка повернули собі двозначну перевагу, вигравши матч.

Київ-Баскет в першу чергу мав перевагу під кільцем, вигравши підбирання 47:28 і дозволивши супернику набрати всього 2 очка другого шансу. Також кияни мали перевагу за очками після втрат (22:9) та за очками у швидких відривах (13:6).

У Київ-Баскета найрезультативнішими стали Єгор Сушкін (14 очок), Максим Зайцев (13 очок) і Денис Клевзуник (12 очок), а Максим Сандул зібрав 11 підбирань. У Черкаських Мавп 17 очок в активі Лєва Кошеватського.

Київ-Баскет виграв обидва свої матчі в Івано-Франківську, завершивши турнір в статусі його переможця.

Турнір завершиться у неділю, 22 вересня, матчем Прикарпаття-Говерли та Черкаських Мавп о 14:00.

Контрольний матч. Івано-Франківськ, КФВ

Київ-Баскет – Черкаські Мавпи 75:65 (21:19, 19:11, 14:24, 21:11) / статистика

Київ-Баскет: Буренко 4 + 8 передач, Бур 3, Клевзуник 12 + 8 підбирань, Сандул 8 + 11 підбирань, Сафонов 8 + 5 підбирань – старт; Сушкін 14, Зайцев 13, Когут 8, Карпюк 5 + 5 підбирань, Кобилинський 0. Рижков 0, Смітюх 0

Черкаські Мавпи: Холод 2, Кошеватський 17, Упир 0, Клебан 4, Пирогов 5 – старт; Марченко 12, Клімов 12, Агафонов 8 + 5 підбирань, Фесун 3, Назаренко 2