“Франківську-ПНУ” знову немає рівних у чемпіонаті України 3х3

Баскетбол ТОП

В фіналі 6-го туру чемпіонату України з баскетболу 3х3 знову зійшлись дві команди БК “Франківськ-ПНУ”.

Жіночий турнір 6-го туру пройшов сьогодніц, 25-го липня, в Одесі. У жінок 6 команд розбили на дві групи по 3 в кожній. В групі А впевнено дві перемоги у двох матчах здобув “Франківськ-ПНУ-2”, а в групі B так само виступив “Франківськ-ПНУ-3”. В підсумку, обидві команди могли зустрітися лише у фіналі, що власне і сталося. Та до вирішального поєдинку переможці пулу А в півфіналі розбили КЗ “ПСДЮСШОР №2” – 22:5, а тріумфатори пулу B здолали КЗ “ПСДЮСШОР № ІІ” – 22:3.

У фіналі у непростій боротьбі “Франківськ-ПНУ-2” (Вероніка Космач, Леся Малашенко, Міріам Уро-Нілє та Ольга Боровець) зміг переграти “Франківськ-ПНУ-3” (Ірина Ель-Хажмир, Олена Самохвалова, Ольга Сівкова, Олена Тетерук) – 21:11 і здобути золоті медалі шостого етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3. Цікаво, що таким чином, результат цього етапу у жінок повторив результат п’ятого та четвертого турів.

Додамо, що найціннішою гравчинею жіночого турніру стала баскетболістка “Франківська-ПНУ-2” Міріам Уро-Нілє.