“Угорники” отримають грант від Британської Ради

Футбол

Проєкт “Шлях до мрії” від ФК “Угорники” переміг у програмі грантів Британської Ради “Активні громадяни”.

Голосування за проєкти-переможці відбувалось двома шляхами – смс-голосуванням та голосуванням експертного журі. За підсумком смс-голосування свої голоси за футбольне майбутнє молоді віддали більше тисячі осіб (1108, якщо бути точним) і це принесло у скарбничку проєкту 23.79 балів. Тоді як жюрі оцінило проєкт високими 26.80 балів. Таким чином, сума в 50.59 балів дозволила проєкту “Шлях до мрії”!фінішувати у вісімці переможців та отримати повне фінансування Британської Ради!

Про що цей проєкт?
До введення жорстких карантинних норм ФК Угорники виступала в районних, обласних та всеукраїнських змаганнях з футболу, але з весни 2020 року команда не мала можливості повноцінно займатися через епідеміологічні обмеження, зосередившись лише на футзалі. За цей час мотивація молоді займатися футболом значно впала. В межах територіальної громади діють дорослі та дитячі футбольні команди, проте нині ніхто не займається роботою саме з підлітками, тому що це найбільш складна вікова категорія, яка потребує особливого підходу.

Тож мета проєкту – створити якісні умови для проведення тренувань та організації матчів серед молоді 16–19 років, задля розвитку їхніх навичок гри у футбол.

Що планується робити?
Проєкт передбачає презентацію ідеї проєкту, підготовку стадіону «Центральний» села Угорники до проведення тренувань та матчів і безпосереднє проведення тренувань та матчів щонайменше тричі на тиждень.

Чого планується досягти?
На локальному рівні реалізація проєкту дозволить збільшити мотивацію молоді тренуватися, вести здоровий спосіб життя та розвивати навички гри у футбол. Відповідно зросте кількість підлітків, які займаються цим видом спорту.

Глобально, беручи участь у змаганнях всеукраїнського рівня, молоді люди будуть мати можливість подорожувати, спілкуватися з однолітками, обмінюватися досвідом та розширять свої горизонти, а це може відкрити багато дверей у майбутньому.

Що буде далі?
Обладнання, що планується встановити на стадіоні «Центральний» використовуватиметься й надалі, а при належній експлуатації воно буде служити ще не одному поколінню молодих спортсменів. Відповідно тут продовжуватимуться тренування та організація матчів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *