Надія Кодола: “Наше головне завдання на Євро – вийти з групи”

Волейбол Пряма мова ТОП

Капітан жіночої збірної України з волейболу Надія Кодола поділилася своїми очікуваннями від чемпіонату Європи та відзначила повернення Олесі Рихлюк.

Поділіться своїми очікування від майбутнього Євро? Наскільки цей турнір буде для вас особливим?

Хочеться продемонструвати свою найкращу гру та вийти з групи. Для мене всі матчі за збірну особливі. Звісно, чемпіонат Європи це дуже важливий та відповідальний турнір, тому прагнемо проявити всі свої найкращі якості.

Які завдання ставите перед собою напередодні змагань? 

Наше головне завдання – вийти з групи. Прагнемо виконати всі настанови тренера. Важливо втілити у життя напрацювання, яким приділяємо увагу на тренуваннях.

Кого вважаєте своїми основними конкурентами у групі в боротьбі за плей-оф?

Варто відзначити збірні Фінляндії, Румунії та Швеції. Вважаю, що легкої прогулянки не буде в жодному із матчів. Необхідно з максимальною концентрацією підходити до кожного суперника і демонструвати свою найкращу гру, щоб досягати результату.

Як сприйняли повернення Олесі Рихлюк?

Олеся – дуже сильний гравець і вона безумовно допоможе нашій збірній. Задоволені, що Рихлюк повернулася до збірної та братиме участь у чемпіонаті Європи.

На чому зараз акцентуєте основну увагу у підготовці? Відчуваєте, що наша команда зробила крок уперед у плані зіграності, якщо порівнювати з минулими матчами?

Приділяємо увагу командним взаємодіям. Вважаю, що у порівнянні з минулими іграми сталися відчутні зміни. Радує, що кожна волейболістка, яка знаходиться на майданчику докладає максимум зусиль і тим самим приносить користь команді.

Погоджуєтеся з тим, що перший матч на Євро стане одним із найважливіших, з огляду на психологічний стан команди?

На мою думку, всі матчі є важливими. Після матчу з Нідерландами у нас буде ще чотири гри, у яких можемо використати свій шанс.

Влад Пригода, Kamp-Sport

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *