Райони. Надвірнянщина: на вершині “Лістер” і “Горгани”

Футбол

Продовжуємо оглядати старт районних змагань на Івано-Франківщині.

ЧЕМПІОНАТ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ
Дорослі

Минулі матчі:
1 тур (15.08.2021, нд)
ФК Надвірна – Розсіч (Битків) 0:3 (юнаки – 10:2)
Підгір’я (Назавизів)
– Сокіл (Фитьків) – 1:0 (юнаки – 6:4)
Скеля (Пнів) – Бистриця (Пасічна) – 6:0 (юнаки – 0:4)
Колос (Парище) – Лістер (Лісна Тарновиця) 1:5 (юнаки – 3:1)
ФК Перерісль – Горгани (Зелена)1:5 (юнаки – 1:1)

2 тур
19.08.2021 (чт)
Бистриця (Пасічна) Колос (Парище)3:6 (юнаки – 5:1)
22.08.2021 (нд)
Розсіч (Битків) – Горгани (Зелена)0:1 (юнаки – 7:1)
Лістер (Лісна Тарновиця) – ФК Перерісль – 7:1 (юнаки – 4:2)
Сокіл (Фитьків) – Скеля (Пнів) – 1:1 (юнаки – 5:2)
ФК Надвірна – Підгір’я (Назавизів) – перенесено

Турнірна таблиця (дорослі, після 2 туру):

Команда (дорослі)ІгорВНПР/МО
1Лістер (Лісна Тарновиця)220012:26
2Горгани (Зелена)22006:16
3Скеля (Пнів) 21107:14
4Розсіч (Битків) 21013:13
5Підгір’я (Назавизів) 11001:03
6Колос (Парище) 21017:83
7Сокіл (Фитьків) 20111:21
8ФК Надвірна 10010:30
9Бистриця (Пасічна) 20023:120
10ФК Перерісль 20022:120

Турнірна таблиця (юнаки, після 2 туру):

Команда (юнаки)ІгорВНПР/МО
1Бистриця (Пасічна)22009:16
2ФК Надвірна110010:23
3Підгір’я (Назавизів) 11006:43
4Сокіл (Фитьків)21019:83
5Лістер (Лісна Тарновиця)21015:53
6Розсіч (Битків)21019:113
7Колос (Парище)21014:63
8ФК Перерісль20113:51
9Горгани (Зелена)20112:81
10Скеля (Пнів)20022:90

Наступні матчі:
3 тур
29.08.2021 (неділя)
Підгір’я (Назавизів) – Розсіч (Битків)
Скеля (Пнів) – ФК Надвірна
Колос (Парище) – Сокіл (Фитьків)
ФК Перерісль – Бистриця (Пасічна)
Горгани (Зелена) – Лістер (Лісна Тарновиця)

ПЕРШІСТЬ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ
Дорослі

Минулі матчі:
1 тур (22.08.2021, нд)
Фортуна ІТ Люкс (Пнів) – ФК Ланчин0:8
Рокита (Білі Ослави)
– ФК Волосів – 4:0
Лукавець (Гвізд) – ФК Верхній Майдан – перенесено
Яструб (Поляниця) – ФК Красна – перенесено
ФК Добротів – вільний від ігор

Турнірна таблиця (дорослі, після 2 туру):

Команда (дорослі)ІгорВНПР/МО
1ФК Ланчин11008:03
2Рокита (Білі Ослави)11004:03
3Лукавець (Гвізд) 00000:00
4ФК Верхній Майдан 00000:00
5Яструб (Поляниця) 00000:00
6ФК Красна00000:00
7ФК Добротів 00000:00
8ФК Волосів10010:40
9Фортуна ІТ Люкс (Пнів) 10010:80

Наступні матчі:
2 тур
29.08.2021 (неділя)
ФК Красна – Рокита (Білі Ослави)
ФК Ланчин – Яструб (Поляниця)
ФК Верхній Майдан – Фортуна ІТ Люкс (Пнів)
ФК Добротів – Лукавець (Гвізд)
ФК Волосів – вільний від ігор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.