Райони. Коломийщина: на старті лише дві нічиї

Футбол

На черзі оглядаємо матчі вихідних у Чемпіонаті та Першості Коломийського району.

ЧЕМПІОНАТ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ
Група А

Минулі матчі:
1 тур (22.08.2021, нд)
Підгір’я (Іванівці) – ФК Сопів – 6:0 (Харук, 17, 30, Пет. Уштан, 55, Бирчак, 76, І. Негід, 85, пен, Л. Негід, 89)
ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин) – Вікторія (Велика Кам’янка) – 3:1 (Яковишин. 3, пен, 46, Сморжанюк, 88)
ДОЗ (Коломия) – ФК Корнич – 4:2 (Павлюк, 2, Кваснюк, 15, 64, Ковальчук, 90 – Уграк, 11, Гаврилюк, 80)
Сокіл (Коршів) – ФК Мишин – 4:1 (Головецький, 18, Паньків, 26, Глумик, 64, Мацюк, 86, пен)

Турнірна таблиця (після 1 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Підгір’я (Іванівці)11006:03
2Сокіл (Коршів)11004:13
3ДОЗ (Коломия)11004:23
4ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин) 11003:13
5Довбушівець (Печеніжин)00000:00
6ФК Корнич10012:40
7Вікторія (Велика Кам’янка)10011:30
8ФК Мишин10011:40
9ФК Сопів10010:60

Кращі бомбардири (після 1 туру):

ГравецьКомандаІгорГоли (Пен)
1Кваснюк Сергій ДОЗ (Коломия)12 (0)
2Харук Василь Підгір’я (Іванівці)12 (0)
3Яковишин Іван ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин)12 (1)

Наступні матчі:
2 тур
29.08.2021 (неділя)

Довбушівець (Печеніжин) – Підгір’я (Іванівці)
ФК Сопів – ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин)
Вікторія (Велика Кам’янка) – ДОЗ (Коломия)
ФК Корнич – Сокіл (Коршів)

Група Б

Минулі матчі:
1 тур (21.08.2021, сб)
Прут (Видинів) – Єдність (Балинці) – 6:1 (Синюк, 26, Мурмилюк, 42, 58, Шинкарик, 43, 54, Дем’яечук, 90, аг – Грицюк, 18)
ФК Будилів – Колос (Белелуя) – 6:2 (Котлярчук, 10, Лукинюк, 33, 90, Александрук, 40, 64, Лаврентович, 49 – Поливанюк, 14, Шлемко, 84)
Прут (Прутівка) – Покуття (Підвисоке) – 2:0 (Голей, 46, Тофан, 56)
Факел (Троїця) – Колос (Красноставці) – 3:0 (Підлетейчук, 18, Будейчук, 54, 57)
Чайка (Іллінці) – ФК Стецева – 1:0 (Юрійчук, 70)
ФК Ганьківці – Черемош (Залуччя) – 4:5 (Г. Шинкарик, 18, 72, Р. Шинкарик, 20, Гаврилюк, 32 – Грицюк, 6, 25, 62, Оробець, 80, 90)

Турнірна таблиця (після 1 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Прут (Видинів)11006:13
2ФК Будилів11006:23
3Факел (Троїця)11003:03
4Прут (Прутівка) 11002:03
5Черемош (Залуччя) 11005:43
6Чайка (Іллінці) 11001:03
7ФК Ганьківці 10014:50
8ФК Стецева10010:10
9Покуття (Підвисоке) 10010:20
10Колос (Красноставці) 10010:30
11Колос (Белелуя) 10012:60
12Єдність (Балинці) 10011:60

Кращі бомбардири (після 1 туру):

ГравецьКомандаІгорГоли (Пен)
1Грицюк Мар’ян Черемош (Залуччя) 13 (0)
2Александрук Ігор ФК Будилів 12 (0)
3Будейчук Василь Факел (Троїця)12 (0)
4Лукинюк Михайло ФК Будилів12 (0)
5Мурмилюк Іван Прут (Видинів)12 (0)
6Оробець Іван Черемош (Залуччя)12 (0)
7Шинкарик Григорій ФК Ганьківці 12 (0)
8Шинкарик Іван Прут (Видинів) 12 (0)

Наступні матчі:
2 тур
28.08.2021 (субота)
Покуття (Підвисоке) – Факел (Троїця)
Колос (Белелуя) – Прут (Прутівка)
29.08.2021 (неділя)
Єдність (Балинці) – Черемош (Залуччя)
ФК Стецева – ФК Ганьківці
Колос (Красноставці) – Чайка (Іллінці)
Прут (Видинів) – ФК Будилів

Група В

Минулі матчі:
1 тур (22.08.2021, нд)
Перспектив (Рашків) – ФК Котиківка – 1:1 (Стасюк, 72 – Яремієк, 27)
Каменяр (Серафинці) – Яспіль (Ясенів-Пільний) – 1:1 (Фендрик, 70 – Фокшан, 60)
ФК Поточище – Колос (Чернятин) – 1:2
Вихор (Тишківці)
– ФК Семаківці – 4:1 (Пеца, 20, Матько, 26, 84, Тесличко, 64 – Домків, 59)
ФК Стрільче – ФК Семенівка – 3:1 (Кукул, 20, Малик, 81, 83 – Гунчак, 66)
Ватра (Корнів) – ФК Торговиця – 1:0

Турнірна таблиця (після 1 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Вихор (Тишківці) 11004:13
2ФК Стрільче 11003:13
3Колос (Чернятин)11002:13
4Ватра (Корнів) 11001:03
5Каменяр (Серафинці) 10101:11
6Перспектив (Рашків) 10101:11
7ФК Котиківка 10101:11
8Яспіль (Ясенів-Пільний) 10101:11
9ФК Поточище 10011:20
10ФК Торговиця10010:10
11ФК Семенівка 10011:30
12ФК Семаківці 10011:40

Кращі бомбардири (після 1 туру):

ГравецьКомандаІгорГоли (Пен)
1Малик Богдан ФК Стрільче 12 (0)
2Матько Віталій Вихор (Тишківці) 12 (0)

Наступні матчі:
2 тур
29.08.2021 (неділя)
Перспектив (Рашків) – Каменяр (Серафинці)
Яспіль (Ясенів-Пільний) – ФК Поточище
Колос (Чернятин) – Вихор (Тишківці)
ФК Семаківці – ФК Стрільче
ФК Семенівка – Ватра (Корнів)
ФК Котиківка – ФК Торговиця

ПЕРШІСТЬ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ
Група А

Наступні матчі:
1 тур
29.08.2021 (неділя)
ФК Голосків – ФК Угорники
ФК Лісна Слобідка – Підгір’я-2 (Іванівці)
ФК Черемхів – ФК Ценява
Княгинин (Підгайчики) – Карпати (Спас)

Група Б

Наступні матчі:
1 тур
29.08.2021 (неділя)
Рибниця (Новоселиця) – ФК Борщів
ФК Потічок – Темп-1973 (Заболотів)
Стара Сеньйора (Заболотів) – Юність (Рудники)
ФК Вовки (Вовчківці) – Аеліта (Олешків)

Група В

Минулі матчі:
1 тур
22.08.2021 (неділя)
ФК Виноград – ФК Росохач – 3:0
Дністер (Копачинці)
– Дністер (Городниця) – 4:0
ФК Вікно
– ФК Топорівці – 4:2
ФК Лука – ОлКОР (Олієво-Королівка) – 2:6

Турнірна таблиця (після 1 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1ОлКОР (Олієво-Королівка)11006:23
2Дністер (Копачинці)11004:03
3ФК Виноград11003:03
4ФК Вікно 11004:23
5ФК Топорівці 10012:40
6ФК Росохач 10010:30
7ФК Лука 10012:60
8 Дністер (Городниця) 10010:40

Наступні матчі:
2 тур
29.08.2021 (неділя)
ФК Незвисько – ФК Виноград
ФК Росохач – Дністер (Копачинці)
Дністер (Городниця) – ФК Вікно
ФК Топорівці – ФК Лука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.